مدیریت صحیح پسماند از امور زیربنایی توسعه پردیس است

۲۲ اسفند ۱۳۹۶
مدیریت صحیح پسماند

معاون فرماندار پردیس در چهارمین جلسه کارگروه پسماند گفت: مدیریت صحیح پسماند از امور زیربنایی توسعه پردیس است.

به گزارش خبرنگار مهر، آرش رخ فروز صبح دوشنبه در چهارمین جلسه کارگروه پسماند پردیس که با حضور مسئولین ادارات عضو در این کارگروه برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: بررسی وضعیت نخاله های ساختمانی، وضعیت ایستگاه های بارگیری موقت پسماند، عدم نظارت کافی بر مدیریت پسماند در روستاها امری ضروری است و باید مسئولین توجه خاصی در این زمینه داشته باشند.

رخ فروز با اشاره به تشریح آیین نامه اجرایی قانون مدیریت پسماند بیان کرد: مدیریت صحیح پسماند یکی از امور زیربنایی توسعه هر منطقه است و لازم است در این راستا گشت مشترک بخشداری جاجرود با اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان به منظور پایش وضعیت تخلیه زباله و نخاله برقرار شود.

معاون فرماندار پردیس گفت: چگونگی جمع آوری و دفع پسماندهای پزشکی، بررسی وضعیت پسماندهای صنعتی و صنفی، اقدام در زمینه پاکسازی مبادی ورودی از جمله اقداماتی است که باید در زمینه پسماند صورت پذیرد.

رخ فروز در پایان گفت: دوره آموزشی مختص به ضابطان قضایی پسماند با همکاری دادستانی و اداره حفاظت از محیط زیست و تسریع در معرفی نماینده برای شرکت در این دوره ها توسط شهرداری ها و دهیاری ها برگزار خواهد شد.

  • ۲۲ اسفند ۱۳۹۶
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 867 74 897 021      تلفن: 134 90 322 011