معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بخشدار صحنه

2 آذر 1395

مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی صحنه با حضور مدیرکل شهری و استاندار کرمانشاه و بخشداری سابق این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان صورت گرفت و امامیان به عنوان بخشدار جدید منصوب شد.

مراسم تودیع و معارفه بخشدار مرکزی صحنه ، با حضور مدیرکل شهری استانداری کرمانشاه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولین ادارات برگزار شد.

در این مراسم طی حکمی ، امامیان به عنوان بخشدار مرکزی صحنه منصوب و از زحمات بخشعلی کرمی تقدیر به عمل آمد.
فرماندار شهرستان صحنه در این جلسه ضمن تقدیر از حضور همه اعضای شورای اداری ، اظهار کرد : امید است برنامه‌ های مفید و اقدامات مناسبی در راستای مناسبت‌ های فرهنگی و مذهبی در سطح شهرستان صحنه صورت گیرد.

شهریار عباس آبادی ضمن تقدیر و تشکر از بخشدار سابق صحنه عنوان کرد: آقای بخشعلی کرمی بخشدار سابق صحنه زحمات و خدمات فراوانی را در طی چند سال در این شهرستان انجام دادند.امامیان بخشدار مرکزی صحنه

اگر می خواهید محبوب خداوند باشید باید با خلوص نیت رفتار کنید;
بخشدار سابق صحنه با بیان اینکه اگر می خواهید محبوب خداوند باشید باید با خلوص نیت رفتار کنید گفت : همه مسئولین در برابر خدا یک مسئولیت دارند که باید در مقابل خداوند و مردم پاسخ گو باشند و اساسی ترین و ریشه ای ترین مسئولیتی که بر دوش ماست مسئولیت پذیری در برابر خداوند متعال است.
بخشعلی کرمی با بیان اینکه مدیران و مسئولان جامعه در وظیفه محوله خود باید دقت بسیار داشته باشند ، گفت : برای بالا بردن سطح آگاهی و اطلاعات دهیاران در شهرستان صحنه اقدامات خوبی صورت گرفته است که این امر زمینه ساز پیشرفت جامعه روستایی شد.
کرمی تاکید کرد : تشکیل تعاونی ، ساخت چندین مسجد ، کنال کشی روستای سمنگان ، آب رسانی به روستای آهنگران و چندین طرح دیگر از جمله اقدامات صورت گرفته بخشداری صحنه می باشد.

  • 2 آذر 1395
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011