معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بهره برداری درمانگاه روستای طبل

25 بهمن 1395

درمانگاه روستای طبل با ۳۲۰ متر زیربنا با اعتبار چهار میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبارات استانی جهت ارایه خدمات درمانی به این روستای ۱۷ هزار نفری و روستاهای همجوار(بخش شهاب) با حضور علیرضا نصری فرماندار، حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و سایر مسوولان شهرستان به بهره برداری رسید.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم در آیین افتتاح این پروژه عنوان کرد: درمانگاه طبل مجهز به آزمایشگاه، داروخانه، بخش تزریقات و پانسمان با سه پزشک عمومی، سه ماما، ۲ کارشناس بهداشت و درمان، ۲ پرستار و یک تن نیروی آزمایشگاه ارایه خدمات می کند.
حمیدرضا بهزادی با اشاره به فعالیت هفت خانه بهداشت در این روستا عنوان کرد: ۹ نیروی درمانگاه طبل با اسکان در کوی مسکونی مرکز به صورت شبانه روزی ارایه خدمات خواهند داشت و یک دندانپزشک نیز تا پایان سال در این مجموعه مستقر خواهد شد.

**همچنین شعبه اقماری تامین اجتماعی قشم در روستای طبل با حضور مسوولان دولت تدبیر و امید در شهرستان افتتاح شد که با آغاز به کار این نمایندگی یک هزار و ۹۲۴ بیمه شده و مستمری بگیر روستاهای غرب جزیره قشم از سهیلی تا باسعیدو از خدمات آن بهره مند خواهند شد.
مدیرکل تامین اجتماعی استان هرمزگان در آیین بیان کرد: همه مراحل خدماتی که تا کنون از طریق اداره تامین اجتماعی قشم به افراد بیمه شده و مستمری بگیران زیر پوشش روستاهای غرب جزیره ارایه می شد، از این پس بدون نیاز به اتلاف وقت و هزینه سفر تا شهر در این شعبه ارایه می گردد.
سید فاضل حیدری بلوکی افزود: در صورت افزایش شمار دریافت کنندگان خدمات تامین اجتماعی روستاهای غرب جزیره قشم به میزان پنج هزار نفر، این شعبه از حالت اقماری به شعبه اصلی ارتقا پیدا خواهد کرد.

  • 25 بهمن 1395
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011