معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

طرح روستای بدون بیکار در استان گلستان اجرا می‌شود

3 خرداد 1396
طرح روستای بدون بیکار

مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان با اشاره به اینکه هدف از حما‌یت‌های مالی صندوق، ایجاد مشاغل خُرد،خانگی و
کارگاه‌های کوچک است، گفت: در این راستا طرح روستای بدون بیکار در استان اجرا می‌شود.

حسن پهلوری در دیدار با نماینده مردم غرب استان در مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت: اعتقاد ما بر این است که در فرآیند تولید و اشتغال‌زایی، کارآفرینانی  که اقدام به تولید یا ارائه خدمات می‌کنند در میانه راه با مشکلاتی مواجه می‌شوند که با اندکی حمایت مالی و فکری از آنها ارائه مشاوره‌های لازم، ضمن برطرف شدن موانع، افق جدیدی در پیش روی آنها می‌توان ایجاد کرد.

وی از این حمایت به عنوان حلقه مفقوده نامبرد و یکی از اهداف صندوق کارآفرینی امید گلستان را پیدا کردن این حلقه و اتصال مناسب آن با دیگر مراحل تولید و اشتغال و بازار فروش  بیان کرد.

پهلوری ضمن معرفی چند طرح مهم و فعال در استان گلستان که با حمایت‌های این صندوق توانسته‌اند میزان تولید و اشتغالزایی را در استان افزایش دهند، اظهار امیدواری کرد: با تعاملی نزدیک با نمایندگان مردم گلستان در مجلس شورای اسلامی می‌توان خدمات بسیار مناسب صندوق را در سطحی وسیع‌تر در اختیار فعالان اقتصادی و کارآفرینان  منطقه قرار داد.

مدیر صندوق کارآفرینی گلستان با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری در نامگذاری سال جدید به نام اقتصاد مقاومتی: تولید و اشتغال، بر خدمت‌رسانی به موقع به روستائیان تاکید کرد و افزود: صندوق کارآفرینی امید با هدف خدمت‌رسانی و حمایت از روستائیان، طرح روستای بدون بیکار را با هدف شناسایی روستاهای هدف اجرا می‌کند.

پهلوری تاکید کرد: دسترسیِ کمِ مناطق روستایی و روستائیان به منابع مالی از عوامل مهم در عدم توسعه‌یافتگی آنها  است و بدون شک یکی از عوامل توسعه جذب  گردشگران و صنعت توریسم است که ایجاد زیرساخت‌های لازم از ملزومات لازم است که باید همه در راستای آن تلاش کنند.

مدیر صندوق کارآفرینی گلستان اظهار کرد: افرادی که جواز کسب و یا مدرک فنی دارند با مراجعه به این صندوق و افتتاح حساب، با دریافت  کارت بانکی عضو شبکه شتاب می‌توانند به نسبت معدل کارکرد سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و دوازده ماهه از صندوق، تسهیلات ۱۵ میلیون تومانی با کارمزد ۴ درصد اخذ کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

  • 3 خرداد 1396
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011