معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستای استان کرمان آغاز شد

29 فروردین 1398
عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستای استان کرمان آغاز شد.

به نقل از شرکت ملی گاز ایران ، عملیات اجرایی گازرسانی به شهر ریگان و پنج روستا (جهان‌آباد، حیدرآباد، میرآباد، بمبویان و شریک‌آباد) در استان کرمان با حضور محمدجواد فدایی، استاندار کرمان، حبیب‌الله نیکزادی، نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس شورای اسلامی و حجت‌الاسلام علی رنجبر ماهانی، امام جمعه شهر ریگان آغاز شد.

منوچهر فلاح، مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان درباره مشخصات این پروژه‌ها گفت: با اجرای عملیات گازرسانی به شهر ریگان و روستاهای حومه، ۶ هزار و ۵۶۰ خانوار شامل (۴ هزار و ۸۲۸ خانوار شهری و یک هزار و ۷۳۲ خانوار روستایی) از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

وی ادامه داد: تاکنون از مجموع ۷۱ شهر استان، ۵۳ شهر گازدار شده است و از ۱۸ شهر باقی‌مانده، گازرسانی به ۱۶ شهر در دست اقدام است که از این تعداد شهرهای نظام‌شهر، قلعه‌گنج، مردهک، دوساری، گنبکی، منوجان و ریگان که در پایان سال ۹۷ پیمانکار آنها انتخاب شده بود، در دست اجرا قرار گرفته‌اند و پیمانکار دو شهر باقی‌مانده نودژ و جبالبارز نیز در سال ۹۸ انتخاب می‌شوند.

به گفته فلاح، با گازدار شدن چهار شهر و ۲۸۰ روستا در سال ۹۷، درصد بهره‌مندی کل خانوار استان به ۷۳ درصد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان اظهار امیدواری کرد امسال با گازدار شدن ۹ شهر ( ارزوئیه، هنزاء، اندوهجرد، شهداد، زهکلوت، عنبرآباد، بلوک، درب بهشت و منوجان) درصد بهره‌مندی خانوار استان کرمان از نعمت گاز طبیعی به ۷۷ درصد ارتقا یابد.

وی تصریح کرد: چشم‌انداز راهبردی شرکت گاز استان کرمان، توسعه عملکرد و دستیابی به ۹۸ درصد پوشش گازرسانی در مناطق واجد شرایط تا سال ۱۴۰۴ است، بنابراین تلاش می‌کنیم پروژه‌های گازرسانی به شهرها و روستاها بر اساس برنامه زمانبندی انجام شود.

 

به گزارش شانا

  • 29 فروردین 1398
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011