بازدید معاون امور دهیاری‌ها از دهیاری های شهرستان سلماس

۱۹ شهریور ۱۳۹۸
بازدید معاون امور دهیاری‌ها از دهیاری های شهرستان سلماس

در جریان بازدید سعیدرضا جندقیان بیدگلی و اشکان جعفرکریمی از شهرستان سلماس در استان آذربایجان غربی که با همراهی شهروز برزگر نماینده شهرستان سلماس در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و اعضای شورای اداری شهرستان مذکور صورت گرفت از برخی پروژه های اجرا شده توسط دهیاری‌های شهرستان بازدید شد .

دکتر جندقیان همچنین در بخش دیگری از سفر خود به شهرستان سلماس در نشست بخشداران و دهیاران شهرستان مذکور که در محل فرمانداری برگزار شد نیز شرکت نموده و در سخنانی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های بی شائبه دهیاران ، بر بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیت های استان آذربایجان غربی به ویژه ظرفیت های گردشگری برای توسعه روستاهای استان تأکید نمود .
وی در ادامه سخنان خود از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی درخواست نمود با تصویب و اصلاح برخی قوانین ، دهیاریها را برای رفع چالش ها و مشکلات موجود در مسیر توسعه روستایی کشور کمک و مساعدت نمایند .
در ادامه همایش نیز دکتر جندقیان و دکتر کریمی با شرکت در بخش پرسش و پاسخ به سوالات متعدد تعدادی از دهیاران حاضر در نشست پیرامون مسائل مختلف روستا و دهیاری پاسخ‌های لازم را ارائه نمودند .

جندقیان و کریمی همچنین در سفر خود ، با دکتر شهریاری ، استاندار آذربایجان غربی نیز ملاقات نمودند و در خصوص مشکلات و چالش‌های توسعه روستایی در استان و راهکارهای هدایت و پشتیبانی هر چه بیشتر دهیاریها به بحث و تبادل نظر پرداختند .


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور

  • ۱۹ شهریور ۱۳۹۸
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 876 74 897 021      تلفن: 134 90 322 011