معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

روستای تیرآباد

۳ مرداد ۱۳۹۹

روستای تیرآباد با جمعیتی بالغ بر ۳۰خانوار ساکن و ۵۰خانوار نیمه ساکن یکی از زیبا ترین روستا های استان سیستان بلوچستان در شهر میرجاوه ، بخش لادیز که در نزدیکی کوه بلند قامت و زیبای تفتان قرار دارند طبیعتی زیبا و بکر که زیبایی خاصی به روستا بخشیده است.

شهرستان میرجاوه در شرق استان سیستان و بلوچستان واقع شده است و بیش از ۳۵۰ کیلومتر با کشور پاکستان هم مرز است . این شهرستان از شمال شرق ، شرق و جنوب شرق به کشور پاکستان و از شمال و غرب با شهرستان زاهدان و در جنوب و جنوب غرب با شهرستان خاش ارتباط دارد . این شهرستان در ۲۹ درجه و ۱ دقیقه و ۴.۹ ثانیه عرض و ۶۱ درجه و ۲۷ دقیقه و ۲.۲ ثانیه طول جغرافیایی و با ارتفاع ۸۵۸ متر از سطح دریا واقع شده است . مسافت مرکز شهرستان میرجاوه تا مرکز کشور حدود ۱۹۰۰ کیلومتر می باشد.

به دلیل مشکلاتی که در تقسیم عادلانه ثروت و منابع و امکانات محلی و دولتی وجود داشته است ،  این روستا اولین شورا و دهیاری را تجربه می کند این روستا داری پنج قنات و منطقه ای تقریبا کوهستانی می باشد بیشتر مردم روستا از طریق دامداری و کشاورزی امرار معاش می کنند تعداد زیادی تحصیلکرده از این روستا در ادارات استان مشغول خدمت می باشند .

روستا : تیرآباد

استان :  سیستان بلوچستان

شهرستان : میرجاوه

بخشداری : لادیز

دهستان : تمین

درجه دهیاری : ۳

  • ۳ مرداد ۱۳۹۹
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011