معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

محرومیت‌زدایی در روستاهای سردشت توسط تیپ۸۲ صاحب‌الامر (عج)

28 مهر 1399

فرمانده تیپ ۸۲ صاحب‌الامر(عج) گفت: رزمندگان استان قزوین بعد از برقرار کردن امنیت در روستا‌های دشت «وزینه» شهرستان سردشت …

سرهنگ پاسدار مهرداد افروزی ، با اشاره به خدمات سپاه به اهالی مرزنشین استان آذربایجان غربی اظهار داشت: رزمندگان استان قزوین بعد از برقرار کردن امنیت در روستا‌های دشت «وزینه» شهرستان سردشت عملیات محرومیت‌زدایی را در این روستاها آغاز خواهند کرد.

وی اضافه کرد: رزمندگان تیپ ۸۲ حضرت صاحب‌الامر (عج) قزوین بعد از مبارزه با ضدانقلاب و اشرار امنیت را در این منطقه برقرار کرده و ضمن مرزبانی و مبارزه با قاچاق کالا عملیات محرومیت‌زدایی در قالب اجرای پروژه‌های مختلف عمرانی را انجام خواهند داد.

افروزی با اشاره به دیداری که روز گذشته با امام جماعت روستای آلواتان دشت وزینه داشته است، ادامه داد: این دیدار به عنوان مقدمه هفته دفاع مقدس و در راستای تقویت وحدت بین مسلمانان از این روستا صورت گرفت و زمینه‌ همکاری با مسئولان برای ایجاد زیرساخت‌های رفاهی و معیشتی در این روستا و روستاهای اطراف آن بررسی شد.

امام جماعت روستای آلواتان هم در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به دینداری و تقوای بالا فرماندهان سپاه اظهار داشت:‌ رزمندگان تیپ ۸۲ سپاه استان قزوین که در این منطقه حضور دارند، اجازه نداند که به امنیت مرزهای شمال‌ غرب خدشه‌ای وارد شود و این هدیه بزرگ الهی که یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی در این منطقه زیر سؤال برود.

ماموستا خضری‌پور یادآور شد: سپاهیان ما با داشتن روحیه جهادی مثال‌زدنی تغییرات و تحولات بسیاری در این منطقه ایجاد کرده و مرزهای این منطقه را از دست اشرار، نااهلان و آنهایی که به امنیت این مملکت حسادت می‌کنند، محفوظ نگه داشته و باعث خوشحالی مردم این خطه زرخیز شده‌اند.

وی ضمن قدردانی از کمک‌های مؤمنانه سپاه به مرزنشینان دشت زرینه و روستای آلواتان گفت: برادران سپاهی ما روحیه بزرگی دارند و خدمات شایانی به این منطقه و مردم روستاهای آن می‌کنند. البته کاری به جز دعای خیر برای آنها از دست ما برنمی‌آید و دعا می‌کنیم که عزیزان سپاه همواره در این خطه سربلند که خطه اسلام است، حضور داشته و پاسدار امنیت این مرزها باشند.

منبع:بولتون نیوز

  • 28 مهر 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

برچسب ها : ، ،

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011