معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

طرح آبرسانی به ۴۰۰ روستای لرستان اجرا می شود

9 آذر 1399

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان لرستان از برنامه ریزی گسترده و جهادی برای اجرای شبکه آبرسانی به ۴۰۰ روستا در سطح استان لرستان در راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب لرستان، مدیرعامل این شرکت از برنامه ریزی گسترده و جهادی برای اجرای شبکه آبرسانی به ۴۰۰ روستا درسطح استان لرستان در راستای یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب خبر داد.

حمیدرضا کرم وند در ادامه گفت: درحال حاضر ۳۰۰۰ روستا در استان وجود دارد و از این تعداد حدود ۱۵۳۰ روستا تحت پوشش خدمات شرکت آب وفاضلاب قرار دارند که بعد از یکپارچه سازی درسطح شرکت های آب وفاضلاب شهری و روستایی تلاش شده است درراستای سیاست های این یکپارچگی (توزیع عادلانه آب)، خدمات رسانی به روستاها را افزایش داده و به همین منظور در طی حدود۶ماه با اقدامات فوری وضربتی که توسط همکاران و با استفاده از امکانات موجود صورت گرفته، تعداد ۱۰۰ روستا که دارای مشکلات مختلفی درحوزه تامین آب بودند به فوریت حل شده است.

مدیرعامل این شرکت افزود: با رایزنی و بازدیدهای مختلف و برگزاری جلسات با نمایندگان مجلس و مقامات دولتی درحال برنامه ریزی و مطالعات میدانی جهت افزایش روستاهای تحت پوشش برای اجرای شبکه آبرسانی هستیم ودرهمین راستا تعداد نزدیک به ۴۰۰ روستا را که اغلب آنان تا بحال تحت پوشش خدمات شرکت نبوده اند شناسایی و در تلاشیم تا دریک بازه زمانی کوتاه، شاهد اقدامات موثری برای این روستاها باشیم.

وی در خصوص همکاری سایر نهادها گفت: برای اجرایی کردن این اقدام اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان نیاز است که امیدواریم با مذاکرات خوبی که با نمایندگان مردم درمجلس صورت گرفته و همچنین نگاه مثبت مدیریت ارشد استان لرستان بتوانیم در بودجه سال ۱۴۰۰ اعتبارمناسبی برای این پروژه ها مصوب و تخصیص داده شود.

لازم به ذکر است، تعداد مشترکین روستایی دراستان لرستان ۱۳۹ هزارمشترک می باشد

  • 9 آذر 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011