معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

برف روبی و بازگشایی راه ۸۹۶ روستا

4 بهمن 1399

با تلاش راهداران دیار سبلان راه ۳۹۱ روستا برف روبی شده و راه ۵۰۵ روستای نیز درحال بازگشایی است.کلیم اله وثوقی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل در بازدید از عملیات برف روبی محور اردبیل سرچم افزود: با تلاش ۸۰ اکیپ راهداری کلیه محور‌های مواصلاتی استان اردبیل باز است و تردد در آن‌ها جریان دارد.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه اولویت برف روبی محورای اصلی و فرعی است تصریح کرد: راهداران سخت کوش پس از اتمام عملیات برف وبی در محور‌ها با همه توان درحال بازگشایی راه‌های روستایی شهرستان‌های مشکین شهر، خلخال، کوثر، نیر، گرمی، بیله سوار و پارس آباد هستند.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین میزان بارش برف در شهرستان‌های خلخال، مشکین شهر، نیر و کوثر به ثبت رسیده است.
وثوقی با بیان اینکه برف روبی و نمک پاشی جاده‌ها بطور مرتب درحال انجام شده افزود: ۴۲۰ نفر نیروی راهداری با ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات در جاده‌ها و راهدارخانه‌های استان مستقر شده و به مردم خدمت می‌کنند.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گفت: هموطنان در سفر‌های زمستانی حتماً تجهیزات ایمنی، بررسی سیستم‌های گرمایشی خودرو، لباس گرم و به ویژه زنجیرچرخ به همراه داشته باشند.
مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل با قدردانی از تلاش‌های نیرو‌های پلیس راه، هلال احمر، اورژانس جاده‌ای و سایر نیرو‌های امدادی از مردم و مسافران خواست قبل از سفر حتما با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.
منبع: خبرگزاری صداوسیما / اردبیل

  • 4 بهمن 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

برچسب ها : ، ،

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011