معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

اتصال ۱۵ روستای خراسان جنوبی به شبکه ملی اطلاعات

6 بهمن 1399

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی گفت: با راه اندازی سه سایت جدید در دو شهرستان بیرجند و خوسف، ١۵ روستا به شبکه ملی اطلاعات متصل شدند.

مصطفی بهی، امروز یکشنبه ۵ بهمن در بازدید از سایت همراه روستای حسن آباد شهرستان بیرجند از اتصال این روستا و ۱۴ روستای دیگر استان به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

وی بیان کرد: در ادامه برنامه اتصال روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات، با اتمام مراحل نصب تجهیزات و راه‌اندازی سه سایت در روستاهای حسن آباد و ماهوسک شهرستان بیرجند و کلاته ملک شهرستان خوسف، ۱۵ روستای دیگر استان با جمعیتی بالغ بر ۱۵۰۰ خانوار، به شبکه ملی اطلاعات متصل و از سرویس اینترنت پرسرعت همراه بهره‌مند شدند.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات خراسان جنوبی افزود: این سایت‌ها از محل اعتبارات توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موسوم به طرح USO، با هدف توسعه شبکه ملی اطلاعات و کاربری‌های مبتنی بر این شبکه در سطح روستاها، اجرایی شده است.

بهیب ا اشاره به ادامه روند اجرای سایت‌های توسعه شبکه ملی اطلاعات تصریح کرد: در حال حاضر ۱۰ سایت جدید اتصال روستاها به شبکه ملی اطلاعات تا مرحله نصب تجهیزات پیش رفته است که بزودی با راه‌اندازی این سایت‌ها، حدود ۴۰ روستای دیگر استان به این شبکه متصل و از سرویس اینترنت پرسرعت همراه بهره مند می‌شوند.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه، در تلاشیم اتصال همه روستاهای بالای ۲۰ خانوار استان به شبکه ملی اطلاعات تا پایان دولت انجام شود.

منبع:ایسنا

  • 6 بهمن 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011