معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

حضور جوانان در گام دوم انقلاب می تواند سرآغاز تحولات بزرگ در عرصه های مدیریت شهری و روستایی کشور باشد

۲۲ فروردین ۱۴۰۰

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستائی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، حضور جوانان در عرصه های مدیریتی کشور بویژه در شهرداریها و دهیلریها و شوراهای اسلامی شهرها و روستاها در گام دوم انقلاب برای ایجاد تحول در خدمت رسانی به شهروندان را امری ضروری دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، مهدی جمالی نژاد با بیان مطلب فوق  در اولین جشنواره ملی ایده ها و طرح های جوانان برای شهری بهتر که روز شنبه 14 فروردین 1400 برگزار شد، افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب بارها بر نقش جوانان در آینده مدیریتی کشور تاکید داشته اند، حضور جوانان متعهد و متخصص در عرصه های مدیریتی کشور برای ساختن آینده‌ای بهتر لازم و اجتناب ناپذیر است.

وی در ادامه با اشاره به رشادتها و توانمندیهای جوانان در سالهای دفاع مقدس و پس از آن حضور فعال در جبهه سازندگی کشور گفت: یکی از بارزه های جوانان، داشتن حرف‌های نو و روش های بدیع  در انجام امور بوده و پیشرانی آنان می تواند سرآغاز حرکتهای خلاقانه و نوآورانه در تمامی عرصه های خدمت باشد، که جلوه این حضور را میتوان در تشکیل شرکتهای متنوع دانش بنیان  و بکارگیری فناوری‌های نوین مشاهده نمود.

رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور با اشاره به توانمندی جوانان در ایده پردازی و اجرای طرح های نو و بدیع افزود: هرگاه تجربه سالمندان با نیروی تازه نفس جوانان پیوند می خورد، شاهد رشد و شکوفایی بی نظیر در تمامی عرصه ها بوده ایم که این موضوع می تواند نشاط و شادابی را در جامعه امروز طنین انداز نماید.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه قوت بزرگ محسوب می گردد، چراکه ایستادگی در برابر مشکلات و سختیهای ایجاد شده فقط با وجود نیرو و بنیه جوانی مرتفع شده و این پتانسیل عظیم می تواند کشور را در رسیدن به قله های رفیع پیشرفت یاری نماید.

گفتنی است  اولین جشنواره ملی ایده ها و طرح های جوانان برای شهری بهتر با موضوعات عمران شهری و شهرسازی، معماری و مبلمان شهری، ایمنی و سلامت و محیط زیست شهری، گردشگری و اقتصادشهری، مدیریت حمل و نقل، هوشمندسازی شهری، حکمروایی عدالت محور شهری و موضوعات فرهنگی و اجتماعی و هنری در شهر ۱۴ فروردین برگزار شد

  • ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |


پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011