معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۶۰ درصد مسکن محرومان در کشور تکمیل شد

۶ تیر ۱۴۰۰

معاون امور استان های بنیاد مسکن کشور از تکمیل ۶۰ درصدی ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور خبرداد.

به گزارش روستانیوز به نقل از خبرنگار مهر، هادی درفشی  در مراسم افتتاح هفت واحد مسکن مددجویی در تنکابن با بیان اینکه ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان در کشور شروع شده است، افزود: از این تعداد بیش از ۶۰ هزار واحد به اتمام رسیده است.

وی با بیان اینکه برای ساخت این واحدها ۳۰ میلیون تومان وام بلاعوض و ۱۰۰ میلیون تومان وام کم بهره داده شده است، افزود: برای ساخت خانه‌های محرومان در روستاها ۸۵ میلیون تومان کمک بلاعوض و ۱۰۰ میلیون تومان وام داده می‌شود.

وی سهم استان مازندران از مسکن معلولان را ۴۵۰ واحد بیان کرد و گفت: تاکنون نیمی از این واحدها تکمیل شده است.

فیض الله اشکوریان رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تنکابن نیز در آئین افتتاح یکصد و هفتادمین واحد مسکونی از محل تفاهم نامه پنج جانبه خانوار دو معلول شهری تنکابن اظهار داشت: بنیاد مسکن تاکنون برای هشت هزار و ۵۰۴ واحد طرح ویژه مسکن روستایی تسهیلات بانکی پرداخت کرده است.

وی افزود: در سال جاری از ۲ هزار واحد مسکونی محرومین، ۱۰۰ واحد سهم شهرستان تنکابن بود که برای ساخت این واحدها، ۵۰ میلیون تومان وام ۵ درصدی، ۳۰ میلیون تومان وام بلاعوض پرداخت شده و خدمات رفاهی و نظام مهندسی هم رایگان انجام شد.

اشکوریان گفت: پروژه ۸ واحدی که امروز افتتاح می‌شود، در زیر بنای ۶۴۰ متر مربع در سه طبقه ساخته شده و از محل تفاهم نامه پنج جانبه، ۹۸۰ میلیون تومان وام بلاعوض، ۱۴۴ میلیون تومان وام و ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از محل کمک خیرین مدرسه ساز برای این پروژه هزینه شده است.

  • ۶ تیر ۱۴۰۰
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

برچسب ها :

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011