معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

ابلاغ بسته آموزشی ویژه منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی و روستا

۳ شهریور ۱۴۰۰

رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از تدوین و طراحی بسته آموزشی ویژه منتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، اسماعیل زیارتی نصرآبادی با بیان مطلب فوق اظهار کرد: آموزش و توانمند سازی شوراهای اسلامی شهر و روستا در روزهای آغازین فعالیت نقش موثری در ارتقا سطح کیفی و عملکرد، بهبود انجام وظایف قانونی، افزایش کارآیی و اثر بخشی بیشتر، خدمات رسانی و پاسخگویی بهتر به مردم، کاهش فساد مالی و اداری و همچنین درک بهتر شوراهای اسلامی از نیازهای حال و آینده شهر و روستا دارد. به همین منظور بسته آموزشی ویژه ممتخبین ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا توسط مرکز مطالعات شهری و روستایی تدوین و به استانداری­های کشور ابلاغ گردید.

وی در ادامه گفت: این بسته آموزشی شامل شیوه نامه آموزش همگام شوراهای اسلامی شهر و روستا، پویش ملی شنبه های آموزشی(358 شماره)، کتاب سبز 1400 راهنمای عمل شوراها و شهرداری­ها (20جلد)، 60 ثانیه های آموزشی (70 قسمت)، فیلم های آموزشی شوراهای اسلامی شهر و روستا (12 فیلم) و نرم افزار (اپلیکیشن) موبایلی شهر و روستا است.

رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی افزود: محتوای بسته آموزشی مذکور در سایت سازمان شهرداری­ها و دهیاری‌های کشور به نشانی:WWW.imo.org.ir بارگذاری و قابل دسترس برای همه اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین کارکنان شهرداری­ها و دهیاری­های کشور می باشد و با عنایت به ضرورت آگاهی بخشی، توانمندسازی و نهادینه نمودن آموزش در بین شوراهای اسلامی شهر و روستا انتظار می رود استانداری­های کشور در اجرای بسته آموزشی مذکور اهتمام ورزند.

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R3N-.aspx

  • ۳ شهریور ۱۴۰۰
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011