معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

پیام تبریک وزیر کشور به مناسبت هفته دولت و روز کارمند:

7 شهریور 1400

دکتر وحیدی: استانداران، فرمانداران و شهرداران از همه ظرفیت‌ها برای حمایت از عموم کارکنان و کارمندان در چارچوب قوانین بهره برداری کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این پیام بدین شرح است:

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین علیه السلام

اکنون که نخستین روز خدمت در وزارت کشور با هفته دولت و روز کارمند مقارن شده است، با گرامیداشت یاد شهیدان گلگون کفن دولت جمهوری اسلامی ایران، این مناسبت های فرخنده را به عموم کارکنان دولت و همچنین به فرد فرد همکاران عزیز در سراسر کشور در صف و ستاد وزارت کشور تبریک و تهنیت عرض می کنم.
هفته دولت فرصت مناسبی است تا ضمن مرور و بازخوانی الگوهای پیشتاز خدمت به مردم که جان پاک خویش را در این میدان نثار کردند، اراده و اهتمام عموم مدیران و کارکنان دولت برای تلاش در جهت ساماندهی امور مردم و ارتقای معیشت مردم تجدید و تقویت شود.

از همه مدیران فعال در صحنه خدمت اعم از استانداران، فرمانداران، بخشداران و شهرداران انتظار دارم ضمن تعقیب همه ماموریت ها با استحکام قدرت لازم و پیشگیری از بروز هر گونه سستی در انجام وظایف، از همه ظرفیت‌ها برای حمایت از عموم کارکنان و کارمندان در چارچوب قوانین و مقررات بهره برداری کنند تا ضمن افزایش انگیزه های کارمندان، مسیر خدمت به مردم تسهیل شود و گام‌های عملی در این حوزه برداشته شود.

لینک خبر : http://imo.org.ir/RContent/I77R3S-.aspx

  • 7 شهریور 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011