معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

سهم دهیاری‌ها و شهرداری‌های کشور از مالیات‌ها سامان می‌یابد

1 بهمن 1401

به گزارشی از میامی، علی‌اصغر خانی، نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس که طی روز چهارشنبه با حضور در روستاهای محروم شرق استان سمنان، مسائل و مشکلات مردم این روستاها را به همراه استاندار سمنان از نزدیک بررسی می‌کرد، در سخنانی اظهار کرد: امروز اتفاقات خوبی که در شهرستان میامی رخ داده، ناشی از هماهنگی و همدلی و مدیریت استاندار سمنان در رأس استان است.

وی با بیان اینکه  وجود هاشمی، استاندار سمنان برای کل استان مایه خیروبرکت و همدلی بوده است، گفت: آسفالت و طرح هادی روستاها از موارد در حال پیگیری است و موارد و مباحث مطرح‌شده در خصوص روستای کوهان نیز پیگیری خواهد شد.

نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس اضافه کرد: در مجلس رایزنی صورت گرفت تا سهم دهیاری‌ها و شهرداری‌هایی که در سال ۱۴۰۱ از محل ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده متضرر شده بودند، در بودجه ۱۴۰۲ سامان یابد.

ضرورت توجه به مسائل اقتصادی

حجت‌الاسلام محمد عزیزی، امام جمعه میامی نیز گفت: ضرورت دارد تا علاوه بر توجه به مباحث و مسائل اقتصادی، مسائل مرتبط با امور فرهنگی و دینی نیز تقویت شود.

وی تصریح کرد: نیاز است تا امروز فرهنگ اقتصادی خود را برای بهبود مشکلات معیشتی و اقتصادی تقویت کنیم.

امام جمعه میامی گفت: در سایه تقویت فرهنگ است که اقتصاد مطلوب معنا پیدا می‌کند.

میامی با مشکل گاز مواجه نشد

علی‌رضا آشوری، فرماندار شهرستان میامی هم گفت: تدابیر صورت‌گرفته با مدیریت استاندار سمنان موجب شد تا شهرستان میامی در سرما و برودت چند روز اخیر به‌صورت کامل از نعمت گاز برخوردار باشد.

وی تصریح کرد: استاندار سمنان تاکنون چهار سفر به شهرستان میامی داشته که در این سفرها، ۹۹ مصوبه به تصویب رسیده و تاکنون ۹۲ درصد مصوبات اجرایی شده است.

فرماندار شهرستان میامی اضافه کرد: پیگیری امور استان در کمیسیون‌های مختلف مجلس به‌خصوص کمیسیون تلفیق موجب شد تا اعتبارات شهرستان‌های شاهرود و میامی رشد خوبی داشته باشد.

آشوری گفت: در تلاش هستیم تا در شهرستان میامی به تعداد روستاهای آن با استفاده از محصولات ارزان‌قیمت محلی، برندسازی انجام دهیم.

وی تصریح کرد: ۱۳ میز خدمت، ۱۹ بازدید از روستاها و ۲۰ نشست با مدیران کل برای پیگیری امور شهرستان میامی برگزار شده است.

  • 1 بهمن 1401
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011