معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور شهادت رئیس جمهور را تسلیت گفت

1 خرداد 1403

رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با صدور پیام تسلیتی شهادت رییس جمهور مردمی آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رییسی و هیات همراه را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای روح بلند این خدمتگزاران پرتلاش، رحمت و مغفرت الهی مسئلت کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، متن این پیام تسلیت به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

خبر شهادت رییس جمهور مردمی ، خادم الرضا، آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رییسی،‌ دکتر امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و دیگر همراهان موجب تأسف ملت ایران، تمامی دوستداران نظام جمهوری اسلامی و انقلاب شد.

آیت‌الله رییسی سالها از موثرترین شخصیت‌های نظام و یاران مقام معظم رهبری بودند و در سمت‌های مختلف به نظام اسلامی و انقلاب خدمت کردند. این خدمتگذار صادق و پرتلاش مردم در دوران عهده داری سمت‌های خطیر ریاست قوه مجریه و قوه مقننه، با روحیه جهادی، شوق خدمتگذاری و اعتقاد به اینکه کسب رضایت مردمی و اصلاح رویه‌های انجام کار باید در اولویت قرار گیرد، منشاء اقدامات و خدمات مختلفی بودند.

اینجانب و مجموعه سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور شهادت آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رییسی و هیات همراه را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده محترم آنها و مردم شریف ایران تسلیت عرض می‌کنیم و ضمن طلب رحمت و مغفرت الهی و علو درجات برای این شهیدان؛ امیدوار است روح بلند این خدمتگزاران پرتلاش با اولیاء الهی و شهیدان محشور شود.

  • 1 خرداد 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011