معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

کارگران و تولید برای رییس جمهور شهید اهمیت داشت

7 خرداد 1403

قایمشهر – معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: موضوع کارگران و واحدهای تولیدی برای شهید رییسی اهمیت ویژه داشت و از احیای کارخانه ها خرسند می شد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین مدنی عصر یکشنبه در مراسم شهدای راه خدمت در جمع اهالی روستای خرما کلای قائمشهر، با اشاره به اینکه، ما انسان بزرگی رو از دست داده‌ایم، گفت: ما هنوز متوجه نیستیم چه نعمتی رو خدا از ما گرفت.

وی افزود: امیدوارم خدا به ما توفیق بدهد تا راه این شهید بزرگوار را ادامه دهیم.

مدنی با بیان اینکه، هر آدمی به هر شهرتی می‌رسد به یک عنوانی گره می‌خورد، گفت: آیت الله رئیسی به حضرت علی بن موسی الرضا گره خورده بود، با اینکه ۲۰ سال در قوه قضائیه خدمت کرده بود اما مردم ایشان را به نام خادم الرضا می‌شناسند.

معاون رئیس جمهور، با اشاره به مردمی بودن رئیس جمهور، عنوان کرد: با اینکه در کشور مسئول زیاد دیدیم اما مردمی بودن و بی تابی برای مردم و توجه خاص به روستاییان، آیت الله رئیسی را از دیگران متمایز می‌کرد.

وی ادامه داد: همچنین موضوع کارگران و واحدهای تولیدی برای ایشان خیلی اهمیت داشت و وقتی وارد کارخانه تازه احیا می‌شد از تولید دوباره بسیار خرسند می‌شد.

مدنی به تشییع جنازه عظیم رئیس جمهور در تهران و شهرهای دیگر اشاره کرد و افزود: مردم احساس کردند یک یار و پشتوانه شأن را از دست داده اند و حتی کسانی که به ایشان رأی نداده بودند هم آمده بودند.

معاون رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش، گفت: حاج آقا با شهادتش دهان خیلی‌ها را بست و بواسطه این مرد بزرگ خدا به این مسئولان آبرو داد.

. معاون روستایی رئیس جمهور، بیان کرد: چقدر به ایشان طعنه زدند راجع به مدرک تحصیلی، اما آیت الله رئیسی می‌گفتند من یک طلبه ساده ام و همین طلبه آبروی علمای بزرگ حوزه‌های علمیه شد وهمچین مردی در راه خدمت به مردم در یک روستای محروم با آن غربت از این دنیا پرکشید و شهید شد.

مدنی عنوان کرد: کشور یک شبه همچین عزیزی را از دست داد اما شخص مقام معظم رهبری که بیشترین ضربه را در از دست دادن ایشان احساس کرد، یک تنه ایستاد و وظیفه خود دانست تاهمه را به آرامش دعوت کند و این انقلاب را حفظ کند

. وی در پایان گفت: آخرین روستایی که رئیس جمهور در عمرشان حضور داشتند روستای خرماکلاست، و ازاین روستا به عنوان یک الگو برای کشور یاد کردند.

  • 7 خرداد 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011