معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

ساختار سازمانی محیط زیست کلان شهر ها اصلاح شود

8 خرداد 1403

سرپرست اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت: انتظار می‌رود با حمایت شورای اسلامی شهر تهران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها ساختار سازمانی محیط زیست کلانشهرها اصلاح شود.

به گزارش ایسنا اصغر عطایی در دوازدهمین نشست کمیته محیط زیست کلانشهرهای کشور که به میزبانی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در برج میلاد تهران برگزار شد، با اشاره به اینکه تداوم بحث و تبادل نظر در خصوص موضوعات و چالش‌های محیط زیستی کلانشهرها حتما منجر به راهکارها و سیاستگذاری های کلان و اثربخش در حل موضوعات خواهد شد، گفت: ارتقای ساختار محیط زیست در بدنه شهرداری‌های کلانشهرها چه از حیث اختصاص منابع مالی و چه از نظر نیروی انسانی متخصص و توانمند می‌تواند در تجمیع، انسجام و راهبری مباحث محیط زیستی در شهرداری‌های کلانشهرها بسیار موثر باشد.

وی اضافه کرد: مواردی همچون تامین منابع پایدار، عوارض آلایندگی محیط زیست و صرف آن در مسائل محیط زیستی شهرها، مدهای حمل و نقل پاک، عوارض محیط زیستی، استفاده از منابع تجدیدپذیر و بهینه‌سازی مصرف انرژی، آلودگی هوا و تجربه کلانشهر تهران در معرفی شناسایی و پایش منابع آلاینده موضوعات مشترکی است که این نشست بستری برای تبادل تجربیات موفق محیط زیست شهرها و نیل به پویایی و رسالت محیط زیستی دارد.

عطایی تاکید کرد: انتظار می‌رود با حمایت شورای اسلامی شهر تهران و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها اصلاح ساختار سازمانی محیط زیست کلانشهرها صورت پذیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران در این نشست پس از طرح نظرات و پیشنهادات نمایندگان کلانشهرها در خصوص ارتقای ساختار محیط زیست شهرداری‌ها، موضوعات تدوین طرح جامع آب خام و استفاده از پسآب در آبیاری شهری ارائه شد.

انتهای پیام

  • 8 خرداد 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011