معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۲۸۲ نفر در دهیاری‌های استان مرکزی استخدام می‌شوند

26 خرداد 1403

اراک – ایرنا – مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری مرکزی گفت: ۲۸۲ نفر در چارچوب قانون کار و در قالب قرارداد کارمعین در دهیاری‌های استان مرکزی استخدام می‌شوند.

«حمیدپاکپور» روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: تعدادی از دهیاری‌های استان بر اساس مجوز صادره توسط سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اجازه جذب نیروی انسانی مورد نیاز را دارند.

وی ادامه داد: نیاز دهیاری‌های استان بر اساس ارزیابی انجام شده ۲۸۲ نفر است که این تعداد با رعایت اصل شایستگی و برابری فرصت‌ها از طریق برگزاری آزمون جذب می‌شوند.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری مرکزی در خصوص عناوین شغلی مورد نظر تصریح کرد: کارشناس حقوقی و امور قراردادها، کارشناس امور اداری و فناوری اطلاعات، مسئول امور مالی، کارشناس اقتصادی و سرمایه‌گذاری، مسئول فنی، عمرانی و خدمات روستایی، کارشناس خدمات روستایی، کارگر خدماتی، راننده ماشین‌آلات خدماتی و عمرانی، آتش نشان، راننده آتش نشان عناوین شغلی مورد نیاز هستند.

پاکپور خاطر نشان کرد: آزمون مذکور روز جمعه ۱۲ مردادماه سال جاری توسط دانشگاه پیام نور استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند از تاریخ ۲۷ خردادماه تا پنج تیرماه با مراجعه به وبسایت دانشگاه به آدرس دانشگاه پیام نور استان مرکزی نسبت به مطالعه دفترچه راهنما و انجام مراحل ثبت نام به صورت اینترنتی اقدام نمایند.

استان مرکزی با مساحتی معادل ۲۹ هزار و ۵۳۰ کیلومتر مربع حدود ۱.۸۲ درصد از مساحت کل کشور را به خود اختصاص داده‌است. براساس آخرین تقسیمات کشوری این استان دارای ۱۲ شهرستان، ۲۶ بخش، ۳۵ شهر، ۶۶ دهستان، یک‌هزار و ۳۹۴ آبادی دارای سکنه و ۴۶ آبادی خالی از سکنه است.

  • 26 خرداد 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011