معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

رشد ۹۰۰ درصدی تأمین ماشین‌آلات برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های هرمزگان در دولت سیزدهم

13 تیر 1403

استاندار هرمزگان با بیان اینکه،پرونده مالیاتی بیش از ۵۰ بنگاه بزرگ اقتصادی به هرمزگان منتقل شده است، گفت: تأمین ماشین‌آلات برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های هرمزگان در دولت سیزدهم ۹۰۰ درصد رشد داشته است‌.
به گزارش خبرگزاری برنا هرمزگان، مهدی دوستی عصر دوشنبه در آیین تحویل ماشین آلات جدید به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان، اظهار کرد: یکی از مسائل اصلی در روستاها و شهرها مکانیزاسیون ماشین آلات در جهت افزایش بهره‌وری و بالابردن کیفیت خدمات است و در این راستا منابع قابل توجهی طی دولت سیزدهم به این حوزه اختصاص پیدا کرد که منجر به رشد چند برابری شده است.

وی با اشاره به رشد ۹۰۰ درصدی در تأمین ماشین آلات شهرداری‌ها و دهیاری‌های هرمزگان، گفت: در چهار سال دولت قبل مجموعا ۳۲ دستگاه ماشین آلات به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان به دهیاری‌های استان هرمزگان تخصیص پیدا کرده بود که در دولت سیزدهم این تعداد به بیش از ۱۵۰ دستگاه رسیده است که از این بین ۱۱۸ دستگاه تحویل دهیاری‌ها شده است که بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان ارزش دارد.

دوستی عنوان کرد: در مرحله قبل هم جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهر بندرعباس ۵۰ دستگاه ون و ۲۵ دستگاه اتوبوس تخصیص داده شده بود که بخشی از آن‌ها نیز تحویل شده و بقیه آن‌ها نیز ظرف چند ماه آینده تحویل خواهد شد.

استاندار هرمزگان با اشاره به افزایش پرداختی ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان عنوان‌کرد: در پایان سال ۱۴۰۰ مجموع ارزش افزوده پرداختی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان یک هزار و سه میلیارد تومان بوده است اما در پایان سال ۱۴۰۲ ارزش افزوده پرداختی به ۴ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسیده است.

دوستی عنوان کرد: پیش‌بینی ما این است که ارزش افزوده پرداختی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در سال جاری به ۷ هزار میلیارد تومان برسد.

وی اظهار کرد: وصول و پرداخت این حجم از ارزش افزوده با پیگیری حاصل شده و باتوجه به اینکه ارائه خدمت به صنایع را منوط به انتقال پرونده‌های مالیاتی کردیم بیش از ۵۰ پرونده مهم در این دولت به استان منتقل شد ضمن اینکه دنبال جذب مودیان جدید مالیاتی نیز هستیم.

دوستی تأمین قیر و ماشین آلات را دو راهبرد اصلی دولت برای تقویت دهیاری‌های هرمزگان دانست و گفت: تلاش ما بر این است که بتوانیم قیر و ماشین آلات مورد نیاز روستاها را تأمین کنیم که قطعا با اولویت بندی توزیع خواهد شد.

گفتنی است در این آئین بیش از ۵۰ دستگاه ماشین آلات حوزه‌های مختلف شهری و خدماتی رونمایی و تحویل شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان شد.

  • 13 تیر 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011