معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۱۵۰ دستگاه ماشین‌آلات به شهرداری‌ها و دهیاری‌های هرمزگان تحویل شد

13 تیر 1403

بندرعباس- مدیرکل امور شهرداری و شوراهای استانداری هرمزگان گفت: ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات خدماتی و عمرانی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های استان هرمزگان تحویل داده شد.

صفر صادقی پور در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: آئین رونمایی از خودروهای عمرانی و خدماتی شهرداری‌ها و دهیاری‌های سطح استان هرمزگان را برگزار شد و خوشبختانه در دولت سیزدهم در این زمینه خدمات بسیار خوبی به شهرداری‌های استان ارائه شده و تخصیص خودرو صورت گرفته است.

وی افزود: بالغ بر ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات در ۳ سال دولت سیزدهم به شهرداری‌ها تعلق گرفته است و در حال حاضر ۵۰ دستگاه جدید را به نیابت از آن‌ها رونمایی و تحویل دادیم.

مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری هرمزگان ادامه داد: اعتباری که صرف تأمین این ماشین آلات شده ۵۰۰ میلیارد تومان است.

وی تاکید کرد: با توجه به چالش‌های موجود در حمل و نقل عمومی بندرعباس ۲۵ دستگاه اتوبوس و ۵۰ دستگاه ون نیز از طریق سازمان شهرداری‌ها به شهرداری بندرعباس اختصاص پیدا کرده است.

صادقی پور تأکید کرد: با توجه به چالش حمل زباله در سطح شهرهای استان ۳۳ دستگاه ماشین حمل زباله ۸ تنی در اختیار شهرداری‌های استان قرار می‌گیرد.

وی خاطر نشان کرد: ۱۰ عدد ماشین حمل زباله نیسان کمپرسی که به صورت محله‌ای حمل زباله را انجام می‌دهند و ۲ دستگاه ماشین حمل میت و ۳ دستگاه ماشین کمپرسی سنگین همچنین ۱۰ دستگاه ون نیز در اختیار شهرداری‌ها قرار گرفت.

کد خبر ۶۱۵۴۰۲۳

  • 13 تیر 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011