معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

اطلاعیه فرمانداری تهران در پی برگزاری همایش دهیاران استان‌های سراسر کشور؛ مجوز انتخاباتی نداشته

16 تیر 1403

همایش دهیاران استان های سراسر کشور مربوط به اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاری‌های استان اصفهان بوده که با هدف گرامیداشت روز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و شهدای عرصه خدمت برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بنابر گزارش میزان، براساس اطلاعیه ستاد انتخابات فرمانداری تهران، در پی انتشار اخبار همایش دهیاران استان های سراسر کشور در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ در محل سالن همایشهای برج میلاد، به اطلاع میرساند میزبان برگزاری همایش مذکور اتحادیه شرکتهای تعاونی دهیاریهای استان اصفهان بوده و در راستای روز چهاردهم تیرماه و با هدف گرامیداشت روز شهرداریها و دهیاریها و شهدای عرصه خدمت برگزار گردیده است.

با توجه به اینکه هیچگونه درخواستی از ستادهای انتخاباتی دو نامزد محترم واصل نشده، فرمانداری تهران تنها مجوز برگزاری مراسم فوق را از لحاظ تمهیدات قانونی برای اتحادیه شرکت های تعاونی دهیاریهای استان اصفهان و صرفاً با موضوع درخواستی صادر کرده و هیچگونه مجوزی برای برگزاری جلسه انتخاباتی صادر نکرده است.

در ضمن این نکته یادآوری ‌می‌شود که کلیه مسئولیت برگزاری مراسم از قبیل محتوای ارائه شده، مدعوین و سخنرانان به عهده برگزار کننده است.

۲۹۲۱۵

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر ۱۹۲۸۴۸۲

  • 16 تیر 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011