معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۱۶ شرکت تعاونی دهیاران به منظور کمک به اقتصاد روستا و دهیاری‌ها تشکیل شده است

21 تیر 1403

عصر کرد – مدیر کل امور روستایی و شورا‌های استانداری خراسان شمالی گفت: ۱۶ شرکت تعاونی دهیاران، به منظور کمک به اقتصاد روستا و دهیاری‌ها و برای تقویت بنیه‌های اجرایی پروژه‌های عمرانی در روستا‌ها تشکیل شده است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری برنا، صادق رمضان زاده ضمن اشاره به اجرای طرح های درآمدزایی برای دهیاری ها، افزود: این طرح ها با مشارکت مردم اجرا می شود که از قبل آن هم مردم منتفع و هم دهیاری ها خودکفا شوند.
رمضان زاده افزود: بعد از فعال سازی ۱۶ شرکت تعاونی به صورت هدفمند، اکنون با تعریف طرح های درآمدزایی و پرداخت تسهیلات با کارمزد پایین به دنبال توانمندسازی این شرکت ها هستیم.
وی اظهار داشت: در دولت سیزدهم تعیین حقوق و مزایا در حوزه دهیاری ها اصلاح شد و حقوق دهیاران نسبت به سنوات گذشته رشد چشم گیری پیدا کرد.
رمضان زاده ضمن اشاره به کسب رتبه سوم دفتر امور روستایی استانداری خراسان شمالی در آموزش دهیاران، افزود: سامانه شفافیت بومی به عنوان یک کار نو و خلاقانه در استان تعریف و طراحی شد که تمام پروژه های عمرانی در سطح دهیاری ها در این سامانه بارگذاری می شود.
مدیر کل امور روستایی و شوراهای استانداری اظهار داشت: مجوز استخدامی ۱۲ نیروی جدید دهیاری ها در سال ۱۴۰۳ اخذ شد که فرآیند برگزاری آزمون و جذب در حال پیگیری است.
رمضان زاده با تشریح خدمات گسترده و اجرای پروژه های عمرانی در دولت سیزدهم، گفت: طی سه سال گذشته با کمک های دولتی و اختصاص قیر رایگان بیش از ۸۰۰ هزار مترمربع معابر روستایی در سطح استان آسفالت شده است.
انتهای پیام

  • 21 تیر 1403
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |


پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011