معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

نقش مؤثر پست بانک‌ ایران در اشتغال‌زائی و اقتصاد روستاها

11 مرداد 1396
نقش پست بانک در اشتغالزایی روستاها

دکتر صباغی عضو هیأت مدیره پست بانک ایران در یازدهمین جلسه شورای اداری مدیریت‌های شعب در بجنورد گفت: نقش این بانک در اقتصاد کشور پررنگ‌تر شده و با افزایش و تنوع خدمات قطعاً نقش مؤثرتری در اشتغال‌زائی و اقتصاد روستاها خواهد داشت.

 

وی با اعلام خبر فوق اظهارداشت: هدف اصلی این بانک ارائه خدمات متنوع بانکی در سراسر کشور با اولویت مناطق روستائی و دوردست کشور است اما سودآوری و کسب درآمد بیشتر را برای تحقق اهداف بلندمدت خود برابر ضوابط و مقررات همواره مدنظر دارد.

وی درپایان با اشاره به بهبود وضعیت و بهره‌مندی از نرم‌افزار جدید بانک و همچنین گسترش همکاری‌ها با سازمان‌ها و نهادها و قراردادهای منعقده با صندوق توسعه ملی برای پرداخت تسهیلات بیشتر به بخش های تولیدی و اشتغال‌زائی و طرح‌های دهیاری‌ها، خواستار تغییر نگاه کارکنان و تلاش بیشتر آنان برای تحقق اهداف بانک شد.

محمود کریم‌پور مدیرشعب پست بانک استان نیز در این جلسه، گزارشی از عملکرد استان ارائه و سپس کارشناسان ستادی و رؤسای شعب به بیان دیدگاه‌های خود پرداخته و درپایان نیز داود قزلباش مدیرامور اعتباری و سرمایه گذاری، محمود سعادت‌فر رئیس اداره‌ کل سازمان و بهبود روشها و علی خلیلی رئیس اداره کل حسابداری مدیریت و بودجه که دکتر صباغی را در این سفر همراهی می‌کردند به سئوالات آنان پاسخ دادند.

همچنین دکتر صباغی در مراسم دیگری به اتفاق مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و امور روستائی استانداری، طرح‌های پست‌بانک استان شامل؛ باجه خدمات بانکی روستای مهنان و دستگاه خودپرداز روستای اسفیدان و یک دستگاه مینی‌بوس خریداری شده از محل تسهیلات پرداختی بانک به طرح‌ها‌ی دهیاری‌ها برای حمل و نقل عمومی روستائیان را مورد بهره‌برداری قرار داد که در این مراسم عبداله قدرتی مدیرکل امور روستائی استانداری گفت: پست‌بانک‌ایران نقش بسزائی در بهبود وضعیت و رونق اقتصادی روستاها دارد و تغییر رویکرد این بانک به بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه ICT و خرده‌بانکدار کشور شایسته تجلیل است.

گفتنی است: دکتر صباغی و هیأت همراه در این سفر از واحدهای ستادی مدیریت شعب استان، شعبه مرکزی بجنورد و شهرستان شیروان نیز بازدید و رهنمودهای لازم را به کارکنان ارائه نمود.

  • 11 مرداد 1396
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011