ششمين جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها

۱۲ دی ۱۳۹۷

مديركل دفتر برنامه‌ريزي و توسعه مديريت روستايي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور از برگزاري ششمين جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها، همزمان با چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از سوي اين سازمان خبر داد.

ششمين جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها همزمان با چهلمين سال پيروزي انقلاب برگزار می شود

به گزارش روابط عمومي ژي كشور،‌ اسمعيل زيارتي نصرآبادي با اعلام خبر فوق گفت: پس از برگزاري پنج دوره موفق جشنواره ملي طرح‌هاي برگزيده دهياري‌ها در سال‌هاي گذشته، ششمين دوره جشنواره در سال جاري و با تغيير رويكرد برگزار مي‌شود.

وي افزود: جشنواره امسال فعاليت‌ها و مجموعه عملكرد دهياري‌ها را در دو محور “منابع درآمدي پايدار، كارآفريني و اشتغال‌ روستايي” و محور “عمران و خدمات روستايي” مورد بررسي قرار خواهد داد.

زيارتي اضافه كرد: ششمين دوره جشنواره با اهدافي همچون شناسايي و معرفي ظرفيت‌ها و پتانسيل‌هاي جوامع روستايي، شناسايي و معرفي تجارب موفق و تعميم آن به ساير دهياري‌ها، تقويت روحيه خلاقيت و نوآوري، توانمندسازي و ارتقاء ظرفيت‌هاي مديريت محلي برگزار خواهد شد.

وي با بيان اينكه شيوه‌نامه جشنواره پيش از اين به معاونتهاي امور عمراني استانداري‌ها ابلاغ شده اظهار كرد: دفاتر امور روستايي و شوراهاي استانداري‌ها بر اساس معيارهاي عمومي و تخصصي اين شيوه‌نامه، موظف شده‌اند تا طرح‌هاي منتخب دهياري‌هاي استان را به منظور شركت در جشنواره شناسايي كرده و حداكثر تا 27 دي‌ماه سال جاري به معاونت امور دهياري‌هاي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور ارسال نمايند.

مديركل دفتر برنامه‌ريزي و توسعه مديريت روستايي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور با بيان اينكه هر استان در هر محور، مي‌تواند 3 دهياري واجد شرايط را معرفي نمايد، اضافه كرد: پس از دريافت فهرست دهياري‌هاي منتخب استان‌ها، فرآيند بررسي و داوري نهايي در حوزه معاونت امور دهيار‌ي‌ها انجام و در نهايت در هر محور 4 دهياري به‌عنوان دهياري برگزيده ملي انتخاب خواهند شد.

زيارتي همچنين يادآور شد: چنان‌چه فهرست دهياري‌هاي برگزيده استاني در مهلت تعیین شده به معاونت امور دهياري‌ها واصل نشود، آن استان يا دهياري فرصت رقابت و شرکت در جشنواره را از دست داده و این مهلت به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود.

وي در خاتمه درخصوص معيارها و ملاك انتخاب طرح‌هاي دهياري‌ها گفت: علاوه بر معيارهاي عمومي، در هر محور نيز معيارهاي اختصاصي تعريف شده كه بر اساس آن‌ها طرح‌هاي واصله ارزيابي و داوري خواهند شد.

  • ۱۲ دی ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 867 74 897 021      تلفن: 134 90 322 011