معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

دومین المپیاد علمی دهیاران – آزمون مکاتبه ای دهیاری ها

5 آذر 1395
المپیاد علمی دهیاران

رئیس مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از معرفی نفرات برتر دومین المپیاد علمی دهیاران که با حضور ۳۴۰ دهیار برگزیده کشور ۲۹ مهرماه امسال در مشهد مقدس برگزار شد، خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهران شیراوند ضمن اعلام مطلب فوق گفت: دومین المپیاد علمی دهیاران ، با حضور ۳۴۰ دهیار برتر چهارمین دوره آزمون مکاتبه‌ای دهیاری ها، توسط مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و با همکاری دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خراسان رضوی پنجشنبه ۲۹ مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد.
وی افزود: چهارمین دوره آزمون مکاتبه‌ای دهیاری ها در سال های ۱۳۹۳و ۱۳۹۴ با حضور ۲۱ هزار و ۱۰۸ دهیار بدو خدمت و حین خدمت به صورت غیر متمرکز با همکاری دفاتر امور روستایی و شوراهای استانداری ها در در سراسر کشور برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه به منظور برگزاری آزمون مذکور بصورت غیرمتمرکز در سطح کشور، دستورالعمل مربوط به این موضوع باهدف تعیین چارچوبهای اجرای مطلوب برنامه های آموزشی غیر حضوری تهیه و ابلاغ شد، افزود: در آموزش مذکور برای هر دهیار طبق سرفصل های تخصصی نظام جامع آموزش دهیاران و شرح وظایف محوله، به طور متوسط ۱۲۰ساعت آموزشی گذرانده شد.
وی اضافه کرد: با توجه به تجربیات حاصل از برگزاری سه دوره آزمون، طراحی سوالات و برگزاری آزمون برعهده استانداری ها بود و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تنها منابع آزمون را تعیین و بر فرآیند کلی کار نظارت نمود.
شیرواند همچنین در خصوص منابع این آزمون گفت: باتوجه به نیازسنجی های صورت گرفته عناوین آموزشی از کتابخانه دیجیتال دهیاری ها در نظر گرفته شد و این عناوین شامل دو بخش است که یک بخش مقالات آموزشی ۴۰ شماره ماهنامه دهیاری ها برای دهیاران حین خدمت و ۵ عنوان کتب آموزشی برای دهیاران بدو خدمت است.
وی در ادامه تاکید نمود: آموزش دهیاران از وظایف مهم سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است که در ارتقاء سطح آگاهی شغلی و علمی دهیاران و از طرفی موجب افزایش کارایی، بهره وری و کاهش تخلفات در دهیاری ها خواهد شد.  

لینک ها مرتبط:

مشاهده کاتالوگ آنلاین نرم افزار دهیاری ترز

فیلم نرم افزار جامع دهیاری ترز در یک نگاه 

 

نظرات دهیاران در مورد نرم افزار جامع مدیریت دهیاری

 

 

 

 

  • 5 آذر 1395
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011