معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۳.۵ میلیارد ریال تسهیلات اقتصادمقاومتی در روستای امان‌آباد اراک پرداخت شد

15 مرداد 1396
اقتصاد مقاومتی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک گفت: ۳.۵ میلیارد ریال تسهیلات اقتصادمقاومتی در روستای امان‌آباد اراک پرداخت شد.

محمدرضا رضایی با اشاره به افتتاح طرح‌های اقتصادمقاومتی و تهسیلات پرداخت شده به روستای امان‌آباد از توابع شهرستان اراک اظهار داشت: در آستانه میلاد باسعادت امام رضا(ع) یک باب منزل محروم افتتاح و در اختیار این خانواده مددجو بهزیستی قرار گرفت.

وی افزود: این روشندل که از نظر بضاعت مالی در شرایط مناسبی به سر نمی‌برد سال گذشته سقف منزلش آوار شد که با همت گروه‌های جهادی و بسیجی روستای امان آباد مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک تصریح کرد: بخشی از هزینه‌ها از سوی مالک وبخشی نیز از سوی خیرین تامین شد. نیروهای بسیجی نیز به حد توان با تلاش و پشتکار کارهای بازسازی را بر عهده گرفتند و مقرر شد که با استفاده از اعتبارات بسیج و کمک خیرین دیگر مشکلات موجود در این ساختمان مرتفع و شرایط رفاه این خانواده فراهم شود.

رضایی با اشاره به افتتاح پروژه دیگر در بخش اقتصاد مقاومتی گفت: امروز نیز یک طرح اقتصادمقاومتی که از تسهیلات سال گذشته ایجاد شده بود مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: این طرح اقتصادمقاومتی که در عرصه کشت گلخانه‌ای است ضمن ایجاد ۳ فرصت اشتغالزایی با برداشت روزانه بیش از ۱۰۰ کیلو محصول خیار درآمد خوبی را حاصل کارآفرین طرح کرده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اراک خاطرنشان کرد: سال گذشته در روستای امان آباد در مجموع ۳۵۰ میلیون تومان تسهیلات اقتصادمقاومتی پرداخت کرده بودیم که این میزان تسهیلات در عرصه کشت گلخانه‌ای ۹ مورد، دو مورد پرورش ماهی و دام سنگین یک فقره پرداخت شده است و برای ۳۰ نفر به شکل مستقیم اشتغالزایی ایجاد کرده‌ایم.

رضایی بسیج را پرچم‌دار تحقق اقتصادمقاومتی دانست و خاطرنشان کرد: اگر نگوئیم بسیج تنها نهادی است که در بحث اقتصادمقاومتی گام عملی برداشته است ولی به جرأت می‌توان گفت پرتلاش ترین نهادی است که در این زمینه مصمم وارد میدان شده و با عزم راسخ به پیش می رود.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

  • 15 مرداد 1396
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011