به۹۳ درصد خانوار روستایی استان گلستان گازرسانی شد.

۲۲ مهر ۱۳۹۶
پروزه گاز رسانی

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از اجرای بیش از ۱۶۷ کیلومتر شبکه گاز در ۶ ماهه نخست سال ۹۶ در استان خبر داد و گفت: تاکنون ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۳ درصد خانوار روستایی استان گلستان از گاز طبیعی برخوردار شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، به‌نقل از روابط‌عمومی شرکت گار گلستان، صفرعلی جمال لیوانی اظهار داشت: شرکت گاز استان گلستان در ۶ ماهه اول سال جاری در مجموع بیش از ۱۶۷ کیلومتر در سطح استان گازرسانی شد . از این میزان بیش از ۱۵ کیلومتر شبکه در بخش شهری و ۱۵۲ کیلومتر نیز در بخش روستایی اجرا شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اظهار داشت: تاکنون دراستان گلستان افزون بر ۸۵۰۲ کیلومتر شبکه اجرا شده با اینکه همه ۲۹ شهر و همچنین ۸۳۵ روستا نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند.

جمال لیوانی تصریح کرد: در حال حاضر عملیات گازرسانی به ۲۷ پروژه روستایی نیز دردست اجرا است و امیدواریم تا پایان سال ۹۷ همه روستاهایی که قابلیت گازرسانی دارند از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.

وی درباره بهره‌مندی واحدهای صنعتی استان از گاز طبیعی گفت: این شرکت تاکنون توانست تعداد ۵۶۶ واحد صنعتی عمده و ۶۴ جایگاه CNG را از نعمت گاز بهره مند سازد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اظهار داشت: اکنون ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۳ درصد خانوار روستایی استان از گاز طبیعی برخوردار هستند.

 

پروژه گاز

پروژه گاز

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

www.tasnimnews.com

  • ۲۲ مهر ۱۳۹۶
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 876 74 897 021      تلفن: 134 90 322 011