معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

لزوم سرکشی و خدمات‌رسانی به روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه توسط مسؤولان

23 آبان 1396
وزیر کشور

وزیر کشور با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر خدمات‌رسانی و اینکه همه دستگاه‌ها باید پای کار بیایند، گفت: روستاهای زلزله‌زده باید توسط مسوولان مورد بررسی قرار بگیرند.

عبدالرضا رحمانی‌فضلی امشب در جلسه ستاد بحران استان کرمانشاه از ارائه خدمات به مردم مناطق زلزله‌زده سخن گفت و اظهار داشت: باید برای کاهش تلفات جانی تلاش شود.

وزیر کشور با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر خدمات‌رسانی و اینکه همه دستگاه‌ها باید پای کار بیایند، ادامه داد: روستاهای زلزله‌زده باید توسط مسؤولان مورد بررسی قرار بگیرند و ساماندهی لازم در این مناطق انجام بگیرد.

وی از فرمانداران و بخشداران خواست فردا صبح از تمام روستاهای مناطق زلزله‌زده بازدید و خسارت وارد آمده به این مناطق را برای انجام برنامه‌ریزی به وزارت کشور اعلام کنند.

رحمانی‌فضلی به برآورد خسارت توسط همه نهادها تاکید کرد و متذکر شد: آب مورد نیاز مردم باید تهیه شود و چادر از نیازهای مبرم مردم این مناطق است و مشکل قطعی برق ۲۶۳ روستا باید به فوریت مرتفع شود.

وی تهیه نان، اسکان افراد زلزله‌زده و اتمام هر چه سریع‌تر آواربرداری در مناطق زلزله‌زده را خواستار شد و گفت: وزارت بهداشت باید در مورد کنترل بیماری ‌و سلامت آب نظارت و کنترل لازم را انجام بدهد.

 

وزیر کشور

 

منبع: خبرگزاری فارس

www.farsnews.com

  • 23 آبان 1396
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011