معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۱۷۰ کیلومتر راه روستایی در دو شهرستان بویراحمد و دنا احداث می‌شود

29 خرداد 1397
۱۷۰ کیلومتر راه روستایی در دو شهرستان بویراحمد و دنا احداث می‌شود

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: عملیات احداث، بهسازی و آسفالت ۱۷۰ کیلومتر راه روستایی در دو شهرستان بویراحمد و دنا در دست اجرا است.

غلام محمد زارعی در آئین افتتاح و بهره‌برداری از پل سوم بشار اظهار داشت: هم اکنون ۳۵۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه راه و شهرسازی اعم از راه اصلی، بزرگراه و راه روستایی در دو شهرستان بویراحمد و دنا در دست ساخت داریم.

وی با بیان اینکه دو شهرستان بویراحمد و دنا به کارگاه عمرانی تبدیل شده است، عنوان کرد: در برنامه پنجم توسعه تنها ۲ میلیارد تومان برای پل سوم بشار در نظر گرفته شد در حالی این رقم در برنامه ششم توسعه به ۲۲ میلیارد تومان رسید که بخش زیادی از آن تخصیص یافت.

زارعی ابراز کرد: برای تکمیل فاز دوم پل سوم بشار و اتصال آن به جاده کمربندی یاسوج-اصفهان بیش از ۲۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز داریم که انتظار می‌رود مسئولان و متولیان امر در این زمینه با جدیت ورود کرده و برای تامین اعتبار نگاه ویژه داشته باشند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به برنامه ریزی و پیگیری‌های انجام شده احداث پل پنجم در دست مطالعه بوده که امیدوارم در آینده‌ای نچندان دور شاهد کلنگ زنی این پروژه باشیم.

زارعی پل سوم بشار یاسوج را هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی به مردم عنوان کرد و گفت: صبوری بیش از ۱۵ ساله مردم و پیگیری دلسوزانه رسانه‌ها در زمینه اجرای این پروژه ستودنی است.


🔴 برای سفارش محصولات مدیریت روستا لطفا بر روی لینک زیر کلیک بفرمایید

تماس: ۰۱۱۳۲۲۹۰۱۳۴ در ساعات کاری(۸:۳۰ الی ۱۶) و در ساعات غیراداری با شماره ۰۹۱۱۶۶۶۲۲۰۸ آقای مهدی زاده تماس حاصل نمایید.

  • 29 خرداد 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011