معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

خسارت سیل در خراسان شمالی افزون بر ۳۳ میلیارد ریال اعلام شد

۱۵ مهر ۱۳۹۷

بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی اعلام کرد: بارش شدید باران و وقوع سیلاب در ۲ روز گذشته در این استان ۳۳ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال خسارت برجای گذاشته است.

جواد نظری روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این خسارات را مربوط به بخش های مختلف دانست و اظهار داشت: سیلاب ۱۹ میلیارد و ۵۵۲ میلیون ریال به بخش کشاورزی، پنج میلیارد و ۱۴۰ میلیون ریال به تاسیسات زیربنایی و ۹ میلیارد و ۶۰ میلیون ریال به راه ها و ابنیه فنی استان آسیب زد.
وی افزود: این خسارات در شهرستان های راز و جرگلان و شیروان گزارش شده است.
نظری، خسارات سیل در شیروان را شامل هشت میلیارد و ۶۰ میلیون ریال به بخش راه، سه میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال به تاسیسات زیربنایی و ۱۱ میلیارد ریال به حوزه کشاورزی دانست.
وی بیان کرد: در شهرستان راز و جرگلان نیز یک میلیارد ریال به راه ها و ابنیه فنی، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به تاسیسات زیربنایی و هشت میلیارد و ۵۵۹ میلیون ریال به بخش کشاورزی خسارت وارد آمده است.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی خسارات وارده در بخش کشاورزی را شامل آسیب به راه های بین مزارع، زمین های کشاورزی و در بخش تاسیسات زیربنایی شامل شبکه آب شرب روستایی، زیرساخت ها و دیوارهای ساحلی اعلام کرد.
بارندگی شدید بامداد روز شنبه که بیشترین میزان آن ۶۸ میلیمتر و در روستای مرزی آیرقایه در شهرستان رازوجرگلان گزارش شد، بیشتر مناطق استان خراسان شمالی را دربرداشت.

  • ۱۵ مهر ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

برچسب ها : ، ،

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011