معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

راه ارتباطی ۱۵ روستا در کهگیلویه و بویراحمد مسدود شد

7 آذر 1397

بخشدار سرفاریاب گفت: با توجه به کوهستانی بودن منطقه بر اثر بارش‌های چند روز اخیر راه ارتباطی ۱۵ روستای بخش سرفاریاب مسدود شده و بر اثر ریزش سنگ تردد در این مسیرها مشکل است.بارش باران در چند روز گذشته موجب جاری شدن آب رودخانه‌ها مسدود شدن برخی از جاده‌های روستایی و عشایری شهرستان چرام شده است.

خلیلی یکی از اهالی منطقه بیدانجیر از توابع بخش سرفاریاب شهرستان چرام در تماس تلفنی با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: به دلیل بارندگی‌های اخیر و ریزش سنگ راه ارتباطی اهالی منطقه بیدانجیر مسدود شده و اهالی این روستا برای تردد مشکل دارند.

وی افزود: در این منطقه روستاهای تل سیاه، چال باغ علیا، چال باغ سفلی، ده اسکندری، آب قنات، چل تاک و اندرون قرار دارند که اهالی همه این روستاها به دلیل ریزش سنگ و مسدود شدن راه ارتباطی با مشکل تردد روبرو هستند.

خلیلی ادامه داد: متاسفانه برق این روستاها نیز در این چند روز قطع شده که این امر مشکلات زیادی را برای مردم این روستاها ایجاد کرده است و از مسولان می‌خواهم که هر چه سریعتر به فریاد مردم این منطقه برسند.

بخشدار سرفاریاب در این رابطه گفت: با توجه به کوهستانی بودن منطقه بر اثر بارش‌های چند روز اخیر راه ارتباطی ۱۵ روستای بخش سرفاریاب مسدود شده و بر اثر ریزش سنگ تردد در این مسیرها مشکل است.

غلامحسین آتش سودا با شاره به کمبود امکانات در این بخش افزود: با شهرداری چرام و اداره کل راهداری استان برای تامین دو دستگاه لودر هماهنگی لازم صورت گرفته و به زودی برای بازگشایی راه های ارتباطی اقدام می‌شود.

منطقه بید انجیر بخش سرفاریاب داری ۷۶ خانوار و بخش سرفاریاب با جمعیت بیش از ۱۰ هزار نفر در هفت کیلومتری شهر چرام و ۱۶۰ کیلومتری یاسوج قرار دارد.

خبرگزاری تسنیم

  • 7 آذر 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011