معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

دهیاران، بخشدار می‌شوند!

۲۱ آذر ۱۳۹۷

🗣 سید سلمان سامانی،سخنگوی وزارت کشور:

🔹در حال حاضر بیش از ۳۵ هزار دهیار در کشور در حال خدمت به مردم در روستاها هستند که از این تعداد نیز ۲۵۰۰ دهیار زن مشغول فعالیت می‌باشند.

🔹بر اساس دستور وزیر کشور به منظور حضور بیشتر جوانان در عرصه‌های مدیریتی و ارتقاء دهیاران، مقرر شد عملکرد دهیاران در کمیته ای در این وزارتخانه مورد ارزیابی قرار گیرد تا پس از کسب امتیازات کافی بر اساس شاخص های پیش بینی شده و دستورالعملی که به این منظور به تایید وزیر کشور خواهد رسید این دهیاران ارتقاء پست یافته و به سمت بخشدار منصوب شوند.

🔹یکی از اهداف وزیر کشور تربیت نیروهای انسانی حرفه ای در وزارت کشور بوده است که این اقدام موجب کادرسازی مناسب در بدنه وزارت کشور شده و انگیزه جوانان را در کار و خدمت بیشتر به مردم به خصوص در روستاها بیشتر می کند.

  • ۲۱ آذر ۱۳۹۷
  • |
  • دیدگاه
  • |
  1. ناشناس گفت:

    گفتند دهیاران بخشدار می شوند ، گفتند دهیاران امنیت شغلی پیدا می کنند ، گفتند دهیاران استخدام می شوند ، گفتند دهیاران مدیران ارشد روستا هستند ، گفتند دهیاران نباید سلیقه ای عزل شوند . راستی چرا این همه وعده شعاری مطرح می شود ؟ جواب . چون مسئولین ما هم به لحاظ قانون گذاری و هم به لحاظ مدیریتی دچار ضعف هستند و در پیدا کردن شاخصه ها و کارکرد های مدیریتی سر درگم هستند . اگر این طور نیست ، چرا این بد بختی بر کشور جاری شده است .

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011