معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۲۳۵ روستای سقز گازرسانی شد

۷ بهمن ۱۳۹۷

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان از برخورداری ۱۸۵ روستای شهرستان سقز از نعمت گاز طبیعی خبر داد که در دهه فجر ۵۰ روستای دیگر به این آمار افزوده می‌شود.
احمد فعله گری در نشست با فرماندار شهرستان سقز با یادآوری برخورداری ۱۸۵ روستای سقز از گاز طبیعی، گفت: ۵۰ روستای دیگر شهرستان تا دهه فجر امسال و قسمتی هم تا پایان سال آینده گاز رسانی خواهند شد.
وی ادامه داد: گاز رسانی به روستاهای کردستان به ویژه شهرستان سقز با جدیت ادامه دارد و علاوه بر ۵۰ روستای دیگر سقز که دارای گاز می‌شوند، برنامه‌ریزی برای گازرسانی به ۲۷ روستای دیگر هم در دستور کار و مطالعه است.

فعله گری افزود: به دلیل اجرای عملیات خط گاز سراسری که از محدوده شهرستان عبور کرده است، سقز دیگر افت فشار گاز و یا قطعی نخواهد داشت.

وی همچنین گفت: پیمانکار مجتمع‌های حسن سالاران با ۱۴ روستا و مولان آباد با ۵ روستا مشخص و در مراحل انجام امورات اداری و تجهیز کارگاه می‌باشند.

فرماندار ویژه شهرستان سقز هم از اقدامات شرکت گاز در سطح شهرستان برای گازدار کردن دیگر روستاهای این شهرستان تقدیر کرد.

کامیل کریمیان از گازرسانی به ۵۰ روستای دیگر سقز که در شرف افتتاح است تقدیر کرد و گفت: تمام این خدمات به برکت نظام مقدس اسلامی است و باید همواره ادامه داشته باشد.

فرماندار سقز، روند گازرسانی به روستاهای شهرستان را مطلوب دانست و ادامه داد: گازرسانی به روستاهای صعب العبور سقز در شرایط سخت بوده و مردم هم قدردان این خدمات نظام اسلامی در شهرستان هستند.

فارس

  • ۷ بهمن ۱۳۹۷
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

برچسب ها : ، ، ،

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011