معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

مصوبات بیستمین کارگروه ملی وام دهیاری‌ها اعلام شد

24 بهمن 1397

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: ۱۵ طرح اقتصادی درآمدزای دهیاری‌ها و ۶۶ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی از چند استان در بیستمین جلسه کارگروه ملی وام دهیاری‌ها بررسی و به تصویب رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سعید رضا جندقیان بیدگلی ضمن اعلام خبر فوق گفت: در این جلسه که ۱۵ بهمن با حضور اعضای کمیته ملی وام دهیاری‌ها، نمایندگان پست بانک ایران و نمایندگان استانداری‌های ذی‌ربط درسازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها تشکیل شد، ۱۵ طرح اقتصادی درآمدزای دهیاری‌ها از استان‌های آذربایجان‌شرقی، اصفهان، یزد، کرمان، و کهگیلویه و بویراحمد و ۶۶ مورد درخواست وام برای خرید ماشین‌آلات عمرانی و خدماتی از استانهای آذربایجان‌شرقی، اصفهان، البرز، ایلام، زنجان، سمنان، گلستان، هرمزگان و مازندران بررسی و به تصویب کارگروه رسید.

وی افزود: با اجرای این طرح‌ها و براساس پیش‌بینی انجام شده ۲۰۰ فرصت شغلی جدید در مناطق روستایی مربوطه ایجاد می شود.

وی اضافه کرد: جلسه کارگروه ملی وام دهیاری‌ها در راستای توانمندسازی نهاد دهیاری، ایجاد منابع درآمدی پایدار، رونق اقصادی و ایجاد اشتغال در مناطق روستایی در چارچوب تفاهم نامه همکاری مشترک با پست بانک ایران تشکیل شد.

جندقیان از دهیاری‌های کشور خواست تا ضمن شناسایی فرصت‌ها، قابلیت‌ها و مزیت‌های روستای خود، از فرصت ایجاد شده برای رونق اقتصادی روستا و ایجاد درآمد پایدار برای دهیاری نهایت استفاده را ببرند.

 

  • 24 بهمن 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011