معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

دردنامه ای از بی عدالتی خطاب به مسئولین شهرستان گچساران

12 اسفند 1397
دردنامه ای از بی عدالتی خطاب به مسئولین شهرستان گچساران

جمعی از اهالی روستای محروم اسلام آباد لیشتر گچساران در دردنامه ای خطاب به مسئولین این شهرستان نوشتند:مردم مظلوم روستای اسلام آباد(عربها)که از بزرگترین روستاهای منطقه لیشتر این شهرستان به شمار می رود بیش از ۳۰۰جوان بیکار و فاقد زمین کشاورزی دارد،روستایی که ۴شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و نیز دهها نفر جانباز و بیش از دهها نفر هم ایثارگردارد.

روستایی محروم با مردمانی عرب زبان که مذهبشان شیعه و تا آخرین نفس هم جانشان را فدای کشور و رهبر عزیزمان می کنیم.اینک این مطلب را عنوان می کنیم تا همگی بدانند ما هم جامعه کوچکی از این کشور هستیم و براستی آیا کسی نیست که به فقرا و مردمی که نه پارتی دارند و نه صاحبی در این شهر دارند؛ کمکی کند؟!!.

چرا مردمان روستای اسلام آباد لیشتر باید در طول سالیان گذشته به مسئولین نامه بنویسند اما هیچ مسئولی هم جوابگو نباشد، و باید پرسید مسئولین عزیز چرا باید در یک روز حدود روستا به روستاهای همجوار بخشیده شود؟!.

یک روز هم آثار باستانی روستا را به نام روستاهای دیگر ثبت و معرفی می کنند ،هرچند در طول سالیان گذشته هم زمین های کشاورزی این روستا را به آقازاده های یاسوجی و دهدشتی و دردانه های ساکن روستا می بخشند.

بنابراین تاکی باید مردم این روستا شاهد ظلم و جور باشند در طول سال گذشته چندین بار با مسئولین جهاد کشاورزی شهرستان ،استان، بخشداری، فرمانداری و نیز با دفتر نماینده مکاتبه شد،که متاسفانه هنوز هیچ جوابی نگرفته ایم.

چرا هر روز باید شاهد لیست افرادی باشیم ،چند نفر هم که از اهالی همین روستا هستند که هم پول دارند و هم پارتی در ادارات؛این زمین های کشاورزی روستا را که حق و آرزوی هر جوان بیکار این منطقه است و باید یک هکتار از آن را آباد و خرج زندگی و معاش خانواده اش کند؛اما متاسفانه زمینهای موصوف که حق افراد بومی روستا است به غیر افراد ذی حق می رسد.

این درحالی است که اگر این زمین ها تقسیم شوند باید به جوان بیکار روستا برسد تا بر روی زمینش کار کند و محصولش را به فروش رسانده و امرار معاش خود و خانواده اش را تامین کند و یا به نوعی از هزینه های گزاف زندگی برآید و یا هم تشکیل خانواده دهد .

مسئولین محترم از شما عاجزانه استدعا داریم که به داد این مردم مظلوم برسید و نگذارید که این بی عدالتی ها و نادیده گرفتن حق این قشر از مردم شهرستان موجب نارضایتی روستاییان و به پای نظام و انقلاب نوشته شود.

چرا آقایانی مانند “آقای ن” باید از یاسوج شبانه بیایند و ۱۰هکتار زمین کشاورزی این منطقه را بکارد و برود.کمی تفکر کنید وقتی که در یک روستا با اعتقادات مردم بازی می شود وای به حال جاهای دیگر.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس

  • 12 اسفند 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011