معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

گازرسانی به ۲۰۸ روستا استان کرمان در سال ۹۷

27 اسفند 1397
گازرسانی به 208 روستا استان کرمان در سال 97

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان گفت: در سال ۹۷ در مجموع ۲۸۰ روستا و ۴ شهر در استان از نعمت گاز برخوردار شدند.
منوچهر فلاح در نشست شورای اداری شرکت گاز استان کرمان گفت: در سال ۹۷ شرکت گاز استان توانست با تلاش و همکاری مهندسین مشاورین و عزم راسخ تمامی کارکنان اقدامی بی سابقه در مجموعه شرکت گاز استان کرمان را به ثمر رساند.
وی افزود: در سال جاری ۱۷ کیلومتر خط انتقال و ۱۳۳۰ کیلومتر خط تغذیه و شبکه در استان اجرا شده و ۴ شهرهجدک، جیرفت، فهرج، نرماشیر، ۲۸۰ روستا، دو جایگاه CNG و دو شهرک صنعتی گازدار شدند که ثمره این تلاش ارزنده گازدار شدن ۳۶ هزار مشترک در سطح استان کرمان است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان به عملکرد کیفی این شرکت نیز اشاره و افزود: در زمینه تعالی سازمانی سال ۹۷ سال پربار و خوبی برای شرکت گاز استان بود. دریافت تقدیرنامه دو ستاره تعالی سازمانی جایزه سرآمدی شرکت ملی گاز ایران، دریافت گواهینامه رسیدگی به شکایات مشتریان (ISO۱۰۰۰۲:۲۰۱۸)، و میزان رضایتمندی ذینفعان (ISO۱۰۰۰۴:۲۰۱۸) گواه بر عملکرد خوب و مثبت واحد روابط عمومی و سندی بر تعهد مشتری مداری و پایبندی این شرکت در ارائه اهداف تعین شده می‌باشد.
مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان با بیان اینکه خدمت صادقانه و تلاش در جهت رسیدن به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت شکوفایی صنعت نفت وظیفه هر کارمند این مجموعه است بیان کرد: استمرار گازرسانی به مناطق محروم و جنوبی استان از اولویت‌های اصلی شرکت گاز استان در سال ۹۸ است که امید می‌رود با گاز دار شدن شهر‌های جنوبی استان گام بلند دیگری در جهت آبادانی مناطق محروم، روستا‌های جنوبی استان و کمک به صنایع تولیدی، صنعتی، کشاورزی و اشتغال این مناطق برداشته شود.

 

منبع : باشگاه خبرنگاران

  • 27 اسفند 1397
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011