معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

راه اندازی سامانه درجه بندی دهیاری های کشور

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
راه اندازی سامانه درجه بندي دهياريهاي کشور

مدیر کل دفتر نوسازی ، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از راه اندازی سامانه درجه بندی دهیاری های کشور با هدف ساماندهی و مکانیزه نمودن امور مربوط به درجه بندی و ارتقاء درجه دهیاری ها از سوی این دفتر خبر داد.

عباس کرکه آبادی ضمن اعلام این مطلب اعلام نمود: سامانه درجه بندی دهیاری های کشور در راستای توسعه دولت الکترونیک و مکانیزه نمودن امور مربوط به دهیاری ها و مدیریت روستایی کشور ایجاد شده است.

وی افزود : با راه اندازی این سامانه دیگر نیازی به حضور فیزیکی و انجام مکاتبات برای درجه بندی بیش از ۳۷ هزار دهیاری فعال در کشور و یا ارتقاء درجه آنها نیست و تمامی فرآیند و گردش کار پس از دریافت اطلاعات دهیاری ها از طریق سامانه مذکور صورت می گیرد.

وی افزود : درخواست درجه بندی یا ارتقاء درجه دهیاری پس از تایید اطلاعات بارگذاری شده توسط دهیاری ، توسط استانداری ها در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور بررسی خواهد شد.

کرکه آبادی اضافه کرد: راه اندازی این سامانه گام مهمی در راستای ارائه خدمات برخط از نوع G2G بوده که افزایش آنها در اولویت کاری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار دارد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور

  • ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 876 74 897 021      تلفن: 134 90 322 011