معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

درجه بندی دهیاری‌ های استان گلستان در کمیسیون ملی

6 مرداد 1398
درجه بندی دهیاری های استان گلستان در کمیسیون ملی

معاون امور دهیاری‌ های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ های کشور از بررسی مدارک مربوط به درجه بندی دهیاری های استان گلستان در کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ ها‌ در این معاونت و ابلاغ درجه ۳۶۲ دهیاری این استان خبر داد.

سعیدرضا جندقیان ضمن اعلام این خبر افزود، در هشتاد و ششمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ دهیاری‌ها که در سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تشکیل شد، مدارک مربوط به تعیین و ارتقای درجه‌ دهیاری‌های استان گلستان بررسی و در نهایت ۳۶۲ دهیاری واجد شرایط شناخته شد.
وی اعلام کرد: بر این اساس درجه ۶۶ دهیاری استان گلستان تعیین شد و درجه ۲۹۶ دهیاری هم ارتقا یافت.
جندقیان در ادامه اظهار کرد: پس از ابلاغ درجه دهیاری‌های استان گلستان در سال جاری که چهارمین نوبت درجه‌بندی دهیاری‌های استان می‌باشد، نزدیک به ۹۸درصد از دهیاری‌های این استان تعیین درجه شده‌اند.
وی اضافه کرد: ۵۳٫۵ درصد از دهیاری‌های استان گلستان دارای درجات یک و ۲ و ۲۹٫۵درصد دارای درجات ۳ و ۴ و ۱۷درصد دهیاری ها نیز درجه ۵ و ۶ دارند.
جندقیان در خاتمه اظهار کرد: با توجه به اینکه پس از دو سال از تاریخ صدور مجوز، دهیاری‌ها درجه‌بندی می‌شوند تاکنون ۲۶ هزار و ۸۹۰  دهیاری در کشور درجه‌بندی شده‌اند که با توجه به تعداد مجوزهای صادره نسبت به دو سال قبل، نزدیک به ۸۰درصد دهیاری‌ها در حال حاضر تعیین درجه شده‌اند.

 

منبع: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور

  • 6 مرداد 1398
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011