معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

زمین لرزه مسیر چند روستای شهرستان ایذه را مسدود کرد!

۲ مهر ۱۳۹۸
زمین لرزه مسیر چند روستای شهرستان ایذه را مسدود کرد!

مصطفی سمالی ، با بیان اینکه از صبح امروز هفت زلزله در ایذه به وقوع پیوسته است افزود : جاده های روستایی مسدود شده در بخش سوسن و دهستان مرغا می باشند که نیروهای راهداری برای بازگشایی مسیرهای روستایی به مناطق مورد نظر اعزام شده‌اند .

فرماندار ایذه از آسیب دیدن چند مدرسه در بخش سوسن بر اثر زلزله سخن گفت و اظهار داشت : چندین خانه روستایی نیز در این بخش دچار خسارت شده‌اند که دستور لازم برای ارزیابی خسارت وارده به بخشدار سوسن داده شده است .

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان ایذه به تشکیل جلسه این ستاد اشاره کرد و افزود : در پی وقوع زمین لرزه تمام نیروهای خدماتی و امدادی در شهرستان ایذه به حالت آماده‌باش در آمده‌اند تا هرگونه مشکلی را در حداقل زمان ممکن برطرف کنند .

از صبح امروز تاکنون ، هفت زمین‌لرزه در ایذه به وقوع پیوسته است که شدیدترین آنها زلزله ۴.۶ ریشتری ظهر امروز بوده است، این زمین‌ لرزه‌ها ، کلیه مدارس نوبت عصر شهرستان را نیز به تعطیلی کشاند.

شهرستان ایذه در شرق خوزستان و مرکز آن در فاصله ۲۱۰ کیلومتری از اهواز واقع است . جمعیت این شهرستان طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ ، در حدود ۱۹۸ هزار نفر است .

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری برنا

  • ۲ مهر ۱۳۹۸
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011