معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

خسارت سیل به ۶۰ روستای جنوب کرمان

4 فروردین 1399
خسارت سیل به ۶۰ روستای جنوب کرمان

سردار محمد مطهری در رودبار جنوب ، در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده اظهار داشت: سیل اخیر در جنوب استان سبب خسارات زیادی به شهرستان‌های جنوبی استان شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین خسارت در بین شهرستان‌های جنوبی در رودبارجنوب اتفاق افتاده است تصریح کرد: در بخش زهکلوت رودبار خسارات سیلاب‌ها نسبت به دیگر مناطق مضاعف است.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد : در مجموع ۶۰ روستا در این منطقه آسیب دیده و آب آشامیدنی ۴۵ روستا و برق ۵۰ روستا قطع شده است.

وی با بیان اینکه راه‌های روستایی آسیب جدی دیده و ارتباط بسیاری از روستاها قطع است ادامه داد: تعداد ۱۲عدد پل و ۱۰ عدد آب نما  تخریب شده است.

مطهری با اشاره به اینکه در بحث کشاورزی حدود ۲۰ میلیارد تومان خسارت وارد شده و بیش از دو هزار دام سبک تلف شده است گفت : سپاه در ابعاد مختلف برای به کمک به مردم اقدام کرده است.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان با عنوان اینکه گروه‌های جهادی در حال اقدام جهت تخلیه آب منازل مردم هستند و توزیع غذای گرم به مردم سیل‌زده در جنوب استان انجام می‌شود افزود: به دستور فرمانده سپاه استان همه فرماندهان نواحی مقاومت سراسر استان آماده امداد و کمک رسانی به سیل زدگان استان هستند.

وی از احداث و ترمیم سیل‌بندها توسط سپاه خبر داد و گفت : سیل باعث تخریب پل‌ های کهنوج به منوجان، کهنوج به قلعه گنج ، رودبار به زهکلوت و زهکلوت به دلگان شده است.

  • 4 فروردین 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011