معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

صدور پروانه برای شهر‌ها و روستا‌های فاقد دفتر پیشخوان

29 دی 1399

برای شهر‌ها و روستا‌های فاقد دفاتر پیشخوان دولت در استان پروانه صادر می‌شود.مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد، در جلسه کارگروه استانی دفاتر پیشخوان دولت و ICT روستایی از صدور نخستین پروانه دفتر پیشخوان دولت در شهر عقدا و نیر خبر داد و گفت: برای شهر‌ها و روستا‌های فاقد دفاتر پیشخوان دولت در استان یزد پروانه صادر می‌شود.

محمد رضا پاکدل افزود: این موضوع در سایر شهر‌ها و روستا‌های فاقد دفتر پیشخوان نیز در صورت داشتن متقاضی واجد شرایط در آینده نزدیک محقق می‌شود.
وی ادامه داد: متقاضیانی که پروانه فعالیت آن‌ها صادر می‌شود، بر اساس آئین نامه صدور پروانه دفاتر پیشخوان، حداکثر ظرف مدت سه ماه بایستی ضمن ارتباط با یکی از تامین کنندگان خدمات، فعال شده و به مردم خدمت رسانی کنند.

نماینده وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان یزد با تاکید بر رعایت حقوق شهروندی و توجه ویژه به موضوع دولت الکترونیک اظهار کرد: با ارائه خدمات غیر حضوری، نوبت دهی آنلاین و نوآوری در ارائه خدمات، باید رفاه و رضایت هر چه بیشتر شهروندان فراهم شود و لزوم مراجعه حضوری مردم به دفاتر پیشخوان دولت به حداقل برسد.

وی با اشاره به برنامه ریزی کارگروه برای ساماندهی و نظارت بیشتر بر نحوه خدمات ارائه شده در دفاتر پیشخوان افزود: در این جلسه، محمد علی مکرمی مدیرکل ثبت احوال استان حضور داشت که ضمن ارائه گزارشی از نحوه ارائه خدمات ثبت در دفاتر پیشخوان، آمادگی خود را برای همکاری با دفاتر واجد شرایط به منظور اخذ خدمات مرتبط با ثبت احوال اعلام نمود.

سپس، در این جلسه درخواست‌های مربوط به ایجاد دفاتر پیشخوان و ICT روستایی مورد بررسی قرار گرفت و بر اساس آئین نامه، مجموعاً با درخواست چهار متقاضی برای اخذ پروانه موافقت شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد

  • 29 دی 1399
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011