معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

«روستا بازار» قزوین راه‌اندازی شد

۱۹ بهمن ۱۳۹۹

معاون تعاون روستایی استان قزوین گفت: روستا بازار قزوین با هدف عرضه مستقیم محصولات کشاورزی به شهروندان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر از سوی تعاونی روستایی استان راه‌اندازی شد.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: این روستا بازار با ۲۸ غرفه در فضایی به وسعت چهار هزار متر مربع زیربنا و یک هکتار مساحت با مشارکت اتحادیه شرکت‌های تعاونی روستایی در شهر قزوین راه اندازی شده است.

شهرام رحمانی افزود: تقویت تشکل ها و اتحادیه های کشاورزی، حذف واسطه‌ها و دلالان و عرضه مستقیم محصولات با قیمت مناسب و حمایت از کشاورزان از اهداف برپایی این بازارچه هستند.

وی اظهار داشت: در این بازارچه انواع محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی و پرمصرف از جمله مرغ و گوشت، تخم مرغ، ماهی، محصولات لبنی، میوه و سبزیجات با نرخ مناسب و از تولید به مصرف به شهروندان قزوینی عرضه می شود.

رحمانی با اشاره به عرصه مستقیم محصولات کشاورزی در این بازارچه، گفت: ایجاد روستاها بازارها در شهرها ضمن حذف واسطه ها و رسیدن محصولات کشاورزی با نرخ مناسب به دست مردم، موجب اشتغالزایی برای جوانان می شود.

مدیر تعاون روستایی استان قزوین افزود: تلاش داریم تا بازارچه های عرضه مستقیم محصولات کشاورزی را در سایر شهرهای استان نیز راه اندازی کنیم.

  • ۱۹ بهمن ۱۳۹۹
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

برچسب ها : ، ،

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011