معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بهره‌برداری و عملیات اجرایی ۷۹۱ طرح روستایی در استان گلستان با حضور معاون دهیاریها آغاز شد

۳ خرداد ۱۴۰۰

بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی ۷۹۱ طرح عمرانی – خدماتی روستاهای گلستان با اعتبار ۵۰۴ میلیارد ریال امروز چهارشنبه با حضور علی قربانی معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و استاندار گلستان آغاز شد.

به گزارش ایرنا، معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این مراسم گفت: خدمات ارائه شده به روستاهای کشور با فراهم کردن امکاناتی مانند برق، آب، گاز و راه روستایی پس از پیروزی انقلاب اسلامی کم نظیر بوده که این روند طی سال های اخیر شتاب بیشتری گرفته است.

علی قربانی جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها را یک اولویت مهم دانست و گفت: تکمیل طرح های در دست اقدام در کنار توجه بیشتر به تامین معیشت و پایداری اقتصاد، انگیزه مهاجرت در روستاییان را از بین برده و این مناطق را به مراکز اصلی تولید و اشتغال تبدیل خواهد کرد.

وی به ضرورت ایجاد فرصت های شغلی پایدار در روستاها اشاره کرد و گفت: با موافقت رهبر معظم انقلاب ۱.۵ میلیارد دلار از محل صندوق توسعه ملی برای اشتغال روستایی اختصاص پیدا کرد که نقش زیادی در بهبود فضای کسب و کار در روستاها دارد.

استاندار گلستان هم در این مراسم به تشریح بخشی از عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در مناطق روستایی استان پرداخت و گفت : طی هشت سال اخیر توجه به روستاهای استان افزایش یافته که اجرا و بهره برداری از طرح های هادی، به‌سازی معابر، شن ریزی ها و ارتقای فضای سبز روستایی بخشی از آن ها است.

هادی حق شناس افزود: افزایش تعداد ایستگاه های آتش نشانی روستایی از ۶ به ۳۴ ایستگاه و اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا در ۱۰۰ روستا از دیگر خدمات انجام شده در روستاهای گلستان طی هشت سال اخیر است.

وی همچنین تاکید کرد که به دلیل تاثیر فراوان فضای سبز در جذب گردشگر، دهیاران و بخشداران توجه ویژه ای به فضای سبز و زیباسازی مبادی ورودی روستاها داشته باشند.

  • ۳ خرداد ۱۴۰۰
  • |
  • دیدگاه
  • |
  1. لادن گفت:

    لطفا جواب بدین آقای عباس یوسفی قاسم اباد سفلی

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی: 134 90 322 011  داخلی 3 
تلفن واحد فروش: 134 90 322 011  داخلی 2     همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
فکس: 187 91 322 011      تلفن: 134 90 322 011