معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

اجرای ۱۰۵ طرح هادی روستایی در زنجان

27 تیر 1400

زنجان-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: طی سال گذشته طرح هادی روستایی در ۱۰۵ روستای استان زنجان از اعتبارات ملی، استانی و دهیاری تهیه و بازنگری شد.

به گزارش خبرگزاری ،با بیان اینکه طی سال گذشته طرح هادی روستایی در ۱۰۵ روستای استان از اعتبارات ملی، استانی و دهیاری تهیه و بازنگری شد، گفت: در طول یک سال گذشته نیز طرح هادی برای ۱۱۸ روستای استان بازنگری و تهیه شده است.

وی اظهار کرد: تهیه طرح هادی و بازنگری آن ظرفیت‌های توسعه‌ای و مزیت‌های سرمایه‌گذاری را نشان می‌دهند و اینکه چه نوع کاربری‌ها و فضاهایی باید در افق‌های بلندمدت روستا در نظر گرفته شود.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: در سال جاری پیش بینی می‌شود طرح هادی ۵۰ روستای استان زنجان تهیه و مورد بازنگری قرار گیرد.

خواجه‌ای تاکید کرد: با توجه به جمعیت روستایی یک نظام برنامه‌ریزی تحت عنوان طرح هادی روستایی برای وضعیت کاربری‌ها، توسعه روستا و مشخص شدن محدودیت روستاها تعریف می‌شود.

وی افزود: در بسیاری از روستاهای پرجمعیت در پایان افق ۱۰ ساله طرح‌های هادی روستایی و به دنبال تحولات جمعیتی و تغییر شرایط مختلف اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و کالبدی روستاها و طرح‌های تهیه شده نیازمند بازنگری و به هنگام‌سازی می‌باشند.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ابراز کرد: تلاش می‌شود جمعیت ساکن در مناطق روستایی حفظ شود و به تقاضاهای جدید برای زمین و مسکن در این مناطق پاسخ مثبت داده شود از این رو موضوع بازنگری در طرح‌های هادی مطرح می‌شود.

  • 27 تیر 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011