معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

بسته علمی آموزشی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور ارسال شد

17 مهر 1400

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از ارسال بسته علمی آموزشی مدیریت شهری و روستایی به استانداری‌های سراسر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، اسمعیل زیارتی نصرآبادی ضمن بیان مطلب فوق گفت: سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور براساس نیاز آموزشی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و کارکنان آن‌ها، آموزش با روش‌های مختلفی را در دستور کار خود دارد که یکی از این روش‌ها ارسال بسته‌های متنوع آموزشی با محتوای کتب و نشریات است.

وی ادامه داد: بسته علمی آموزشی که به استانداری‌های سراسر کشور ارسال شده است، مشتمل بر؛ دو شماره از مجله “شهرداریها” با موضوعات “شهر ایرانی اسلامی” و “شهر خلاق”، مجله “دهیاری‌ها” شماره ۶۰ با موضوع “روستا و نظامات مهندسی ساختمان”، فصلنامه “مدیریت پسماند” شماره ۱۹ با موضوع “اقتصاد چرخشی”، فصلنامه “فرهنگ ایمنی” شماره ۲۹ با موضوع “سیل”، کتاب “روش‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های شهری” و لوح فشرده کتابخانه دیجیتال شهرداری هاست که انتظار می‌رود استانداری‌ها نیز در اولین فرصت نسبت به ارسال این بسته‌ها برای شهرداری‌ها و دهیاری‌های تابعه اقدام نمایند.

زیارتی نصرآبادی افزود: این مجموعه علمی آموزشی به منظور افزایش دانش، بینش و نگرش شغلی شهرداران و دهیاران و کارکنان آنان برای ارایه خدمات مطلوبتر به شهروندان تهیه و برای استانداری‌های سراسر کشور ارسال شده  و از سوی دیگر گامی در راستای تقویت دانش نظری در حوزه مدیریت شهری و روستایی کشور است.

وی از کلیه مخاطبان درخواست نمود تا ضمن مطالعه و بررسی موارد ارسالی، با ارایه پیشنهادها و نظرات سازنده خود، مجموعه مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی را برای ارایه خدمات بهتر یاری رسانند.

http://imo.org.ir/RContent/I77R4N-.aspx

  • 17 مهر 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011