معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

اعزام ۲۰گروه جهادی برای امدادرسانی سیل بهنمیر

18 آبان 1400

ایسنا/مازندران فرمانده سپاه بابلسر گفت: ۲۰گروه جهادی در غالب ۲قرارگاه جهادی و با حضور بیش از ۱۵۰ نفر جهادگربسیجی برای امدادرسانی به سیل زدگان بهنمیری فعالیت و امدادرسانی کردند.

مصطفی بازوند با اشاره به اینکه عدم تشکیل سیل بند و همچنین عدم لایروبی مناسب در بخش بهنمیر باعث گرفتاری و مشکلات آبگرفتگی و همچنین بوجود آمدن خساراتی برای مردم این بخش شده است ، گفت : با توجه به بارندگی های شدید و مداوم در روزهای پنج شنبه و جمعه هفته گذشته مطلع شدیم در بخشی از شهر و توابع و مناطق روستایی بهنمیر دچار سیل و آبگرفتگی شده است ، بلافاصله سپاه و بسیج شهرستان همراه با بخش خدمات شهرداری بهنمیر و دهیاری و شوراهای محل وارد عمل شد.

وی با در ادامه با اشاره به اینکه ۱۵۰ جهادگر بسیجی در قالب ۲۰گروه جهادی وارد عمل شدند ، گفت :  تخلیه برخی منازل ، تشکیل سیل بند در جلوی منازل ، لایروبی و تمیزکردن منازل ، توزیع سبدکالا به برخی از منازل آسیب دیده توسط گروههای جهادی به برخی از منازل آسیب دیدگان ، از جمله اقدامات سپاه و گروه های جهادی بسیج شهرستان بابلسر بوده است.

مصطفی بازوند با بیان اینکه ۵۰ منزل مسکونی و تجاری شهری و ۳۵ منزل روستایی و در مجموع ۸۵ منزل در بخش بهنمیر در این رابطه آسیب دید ، افزود :از این تعداد ۱۰دستگاه خودرو ۵ منزل مسکونی به همراه ۱۴۰هکتار مزارع اعم از مرکبات ، توت فرنگی ، کشت دوباره برنج ، کاملا به زیرآب رفته است.

وی در خاتمه گفت : الحمدالله با حضور به موقع جهادگران و بسیجیان بخش قابل توجهی از این مشکلات برطرف و تعمیر منازل مسکونی آسیب دیده سیل زدگان نیز در دستور کار قرار گرفته است.

  • 18 آبان 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011