معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

جمالی نژاد: عزم وزارت کشور برای فراهم نمودن زمینه افزایش خدمات به مردم خوزستان جدی است

13 آذر 1400

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با بیان اینکه رفع مشکلات استان خوزستان بویژه در حوزه تامین آب در اولویت دولت قرار دارد، تاکید نمود: عزم مجموعه وزارت کشور برای فراهم نمودن زمینه افزایش خدمات به مردم عزیز استان خوزستان جدی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، مهدی جمالی نژاد که پنج شنبه ۱۱ آذرماه در رزمایش اقتدار بسیج و گروهای جهادی در مجتمع فجر اهواز سخن می گفت، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: وزارت کشور از هیچ تلاشی برای خدمت به مردم استان و حمایت از مجموعه های بسیج و گروه های جهادی دریغ نخواهد کرد.

وی افزود: با وجود شرایط سخت ناشی از تحریم‌های ظالمانه و مشکلات اقتصادی و کرونا، همواره بسیج و سپاه در کنار دولت با  قدرت گفتمان و روحیه بسیجی و جهادی در بخش های مختلف عمرانی ورود کرده و نه تنها طرح‌های عمرانی کند نشده بلکه سرعت بیشتری نیز به خود گرفته اند و امسال در هفته دولت شاهد بهره برداری از ۱۸ هزار پروژه عمرانی در کشور بودیم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه در طرح های مرتبط با بسیج و سپاه شاهد فعالیت تعدادی از جوانان کشور هستیم و انتظار می رود این حضور و مشارکت جوانان هم بصورت کیفی و هم بصورت کمی افزایش یابد.

جمالی نژاد در ادامه به طرح اجرای ۴۰ هزار پروژه عمرانی زودبازده با همکاری بسیج سازندگی در مناطق محروم استان ها هم اشاره نمود و گفت: اجرای این پروژه ها در سطح کشور که با هدف محرومیت زدایی و توسعه زیر ساخت های عمرانی، فرهنگی، سلامت، کشاورزی، آموزشی و اشتغال و همچنین ایجاد امید در مردم، صورت پذیرفت؛ تاثیرخوبی داشت و با استقبال مردمی مواجه شد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشورهمچنین به نوسازی و بازسازی ۱۶۰هزار منزل که در سیل سال ۹۸ تخریب شده بود از سوی بسیج سازندگی اشاره نمود و گفت: وزارت کشور از آمادگی برای اجرای چنین برنامه هایی برای ارتقای سطح رفاه مردم و توزیع عادلانه خدمات و امکانات استقبال می کند.

وی در ادامه تصریح کرد: همراهی، همدلی و حضور بسیج سازندگی درعرصه آبادانی و عمران کشور بدون تردید برکات زیادی برای هموطنان در بر دارد و می توان از این عزم و روحیه در تکمیل و اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام کشور و اجرای پروژه در شهرداری ها و دهیاری های سراسر کشور، بویژه در مناطق کمتر برخوردار هم، بهره  برد.

شایان ذکر است رزمایش مقتدارانه جهادی بسیج در اهواز یازدهم آذرماه با حضور سردار سلیمانی رییس بسیج مستضعفان کشور، جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور، خلیلیان استاندار خوزستان، سردار زهرایی رییس سازمان بسیج سازندگی کشور و جمعی از مسوولان استانی برگزار شد و در آن ۱۳ کیلومتر از طرح ۴۰ کیلومتری آبرسانی از منطقه زرگان به روستاهای غیزانیه که به همت بسیج سازندگی خوزستان در حال انجام است، به صورت ویدئوکنفرانس به بهره برداری رسید.

تجلیل از خانواده شهدا نیز از دیگر برنامه های پایانی رزمایش اقتدار بسیج در اهواز بود.

  • 13 آذر 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011