معرفی رایگان روستا راهکار مدیریت روستا

۴۲۱ میلیارد ریال از محل مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها و دهیاری های ایلام پرداخت شد

20 دی 1400

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام اعلام کرد: در ۸ ماهه سال جاری بیش از ۴۲۱ میلیارد ریال از محل درآمدهای مالیاتی به شهرداری ها، دهیاری ها و امور عشایری استان پرداخت شده است.

سعید کریمی با اعلام این خبر اظهار داشت: از این محل همچنین هفت و نیم میلیارد ریال به ورزش و جوانان و دو و نیم میلیارد ریال به آموزش و پرورش استان پرداخت شده است.

وی افزود: مجموع این پرداختها در ۸ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش ۱۰۳ میلیارد ریالی داشته است.

مدیرکل امور مالیاتی استان ایلام یادآوری کرد: درآمدهای مالیاتی استان پس از وصول، به خزانه کشور واریز و مطابق با قانون برنامه بودجه، صرف امور جاری و عمرانی کشور مثل ساخت سد، جاده، پارک و … می شود.

وی همچنین درباره مالیات بر ارزش افزوده گفت: سازمان امور مالیاتی بر اساس ماده ۶ برنامه ششم توسعه کشور، عوارض موضوع ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده را به نسبت ۷۰ درصد شهرها و ۳۰ درصد روستاها و طبق شاخص جمعیت به حساب شهرداری ها و دهیاری ها واریز می کند.

کریمی عنوان کرد: علاوه بر مالیات عملکرد که مستقیماً به خزانه واریز شده و در قالب بودجه سنواتی به صورت چندبرابری به استان برگشت خورده است، از سال ۱۳۹۲ تاکنون بیش از ۳۶۶ میلیارد تومان از محل عوارض مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری ها، دهیاری ها، امور عشایری، آموزش و پرورش، و ورزش و جوانان استان اختصاص یافته است.

  • 20 دی 1400
  • |
  • بدون دیدگاه
  • |

پشتیبانی و فروش

تلفن واحد پشتیبانی و فروش: 7000 15 35 011  داخلی 3 
همراه (مدیر فروش) : 2208 666 0911   

آدرس

مازندران بابل چهار راه نواب صفوی روبروی اشرفی 16 جنب گل و بلبل
تلفن و فکس: 7000 15 35 011